Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ФРОНТ|«Ярл»
Додано 14 лип 2024

ФРОНТ|«Ярл»

@frontukrua
Кількість підписників: 20 573
Фото: 969
Відео: 649
Посилання: 1,460
Опис:
Медіа про війну та Україну
Джерело

ФРОНТ|«Ярл» | Вже всі адекватні військові кричать про заробітну плату.Ну це не норма...

Логотип телеграм спільноти - ФРОНТ|Позивний «Ярл» ФРОНТ|«Ярл» @frontukrua
16 100 Охват/переглядів 2025-09-15 18:45 Повідомлення №3088
Вже всі адекватні військові кричать про заробітну плату.Ну це не нормально ж дійсно. По собі знаю. Ну, по-перше, не вивозять всі військові буду постійно на нулі.По-друге, є купа важливих задач і в тилових і логістичних, оперативних і розвідувальних напрямках діяльності.Третє, є поранені, які займають інструкторські посади і так далі.І це не можливо виживати, особливо маючи сім'ю, на 20-30 тисяч гривень в місяць. Це важка робота, це постійні стреси, ти постійно жив задачами і завданнями, а не своїм життям...Перерозподілити треба бюджет на наступний рік однозначно. Долучити до цих питань місцеве самоврядування, обговорити що наразі важливі не плитки і паркани у прифронтовій зоні, а забезпечення військових. Не буде Армії - не буде Держави. Все ж логічно і просто.І як у будь-якій сфері діяльності - матеріальне і фінансове забезпечення є невід'ємною частиною мотивації.Поки не пізно - мотивуйте бійців. Усіх. Збережіть Армію і її якість.Президент, Парламент, місцеве самоврядування - почуйте це. Дякую.