Джерело
Фрідріх Вільгельмович Швальбе | У Києві стався справді трушний слем 👊🏻На одній сцені — різні покоління...
149 Охват/переглядів
2026-04-28 07:54
Повідомлення №5470
У Києві стався справді трушний слем 👊🏻На одній сцені — різні покоління перформативної поезії. У залі — максимально різна, інколи некомпліментарна, але така справжня публіка. Тут відбулося масове хрещення в слем для тих, хто ще його не знав, і водночас — відлуння споконвічних слемівських традицій для тих, хто ним живе.Тут зі сцени після довгої перерви знову кричав Ельф, якого відпустили на добу зі служби. Тут було багато обіймів, сміху і, звісно, нервів. Бо слем — як життя. І треба вчитися жити.Київ показав потугу. І кожен, хто вийшов на сцену, був гідний гранд-фіналу. Однак за результатами глядацького голосування та оцінок журі фіналістами стали: Карич, Ніла Ревчук і Скалозубство.Вітаємо й тішимося. А для тих, хто не пройшов — трохи надії: ще будуть визначені лакі-лузери. І, можливо, ними станете саме ви.А поки — світлини від Ріти Кулієвої. Більше фото — тут. Робіть сторизи, діліться враженнями. Бо правда в тому, що ми іще живі. Це наші небеса і наші аномалії, а у Господа немає для нас автокефалії. Все буде слем, рідненькі. Обіймаємо 🤍