Джерело
Свіжий Погляд 👀🇺🇦 | Листопад-грудень завжди були найважчими місяцями на фронті.Листопад-гр...
19 Охват/переглядів
2026-01-05 20:18
Повідомлення №1710
Листопад-грудень завжди були найважчими місяцями на фронті.Листопад-грудень 2025 - ворог проводить активні діі у Покровську та Мирнограді, контролює половину Гуляйполя, просунувся у бік м. Запоріжжя на глибину 6 км, наступає на Костянтинівку.Листопад-грудень 2024 - ворог дуже активно просувається в бік Покровська, відбувається просування оперативно-тактичного характеру з напівохопленням агломерації з заходу.Листопад-грудень 2023 - окупант з усіх сил тисне на Авдіївку та наступає на Запоріжжі. Через 2 місяці Авдіївка була втрачена.Листопад-грудень 2022 - Сили Оборони перебували в наступі на Херсонщині, натомість відбивалися з усіх сил на Донбасі на сучасному лиманському, сіверському напрямках. Ну і на бахмутському. Через лічені тижні Бахмут було втрачено.Як бачите, це традиційно найважчі місяці. Головна причина - погода та підлаштування стратегічних планів окупанта з плануванням відповідних операцій під ці погодні умови.Ворог піхотою в туман, дощ, сніг та багнюку завжди пріоритетно ходив, а в ці місяці цих явищ ще більше.Раніше було важко для протидії цим просоченням застосовувати броню, зараз - дрони.Традиційно, інтенсивність бойових дій починає спадати до березня-квітня, бо ворог за осінньо-зимові кампанії виснажує наступальний потенціал та яастину оперативних резервів.І роздуплятися окупанти починають в серпні-вересні, коли оперативні резерви знову попвнені, а основні сили отримують підкріплення до того часу + виходять з відновлення.