Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ФРЕШ
Додано 14 лип 2024

ФРЕШ

@freshgss
Кількість підписників: 7 761
Фото: 3,580
Відео: 1,340
Посилання: 4,700
Опис:
🧑‍💻Зв'язок: @PavloPolishchuk Купити рекламу можна на TELEADS - https://teleads.com.ua/catalog/channels/freshgs
Джерело

ФРЕШ | Гравець Pokopia створив підземне кіберпанк-містоГравці Pokopia активно...

Логотип телеграм спільноти - ФРЕШ ФРЕШ @freshgss
2 410 Охват/переглядів 2026-04-08 15:18 Повідомлення №5039
🎮 Гравець Pokopia створив підземне кіберпанк-містоГравці Pokopia активно діляться вражаючими архітектурними шедеврами, серед яких підземне кіберпанк-місто та поліцейська дільниця з Resident Evil 2. Користувач під ніком No-Communication7040 витратив понад 260 годин на створення неонової дистопії. Для реалізації таких масштабних проєктів фанати використовують здібність Magnet Rise покемона Магнемайта. Спільнота вражена деталізацією об’єктів, адже гра вийшла лише 5 березня 2026 року. Окрім футуристичних міст, на локації Rocky Ridges вдалося повністю відтворити Ракун-Сіті разом із сонним Мачампом у відділку. Творчий режим у грі офіційно відсутній, що робить ці зусилля ще більш неймовірними. Автор зазначає, що за умови нормального сну та їжі, будівельники проводять у грі майже весь свій вільний час. У планах спільноти вже є ідеї щодо реконструкції міст із Stardew Valley та Mario Sunshine. Поки одні лише прибирають пляжі, інші вже створюють цілі світи всередині нової пісочниці. #новини #pokopia #residentevil #cyberpunk2077Приємного читання 📕ФРЕШ | Ігрова спільнота | Чат