Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Franko_city_gram
Додано 07 гру 2021

Franko_city_gram

@franko_city_gram
Кількість підписників: 2 714
Фото: 5,570
Відео: 3,270
Посилання: 1,060
Опис:
Івано-Франківськ | UA 🟥Твоє місто - в тебе в смартфоні! ⬛️Новини міста і області в сторіс 🟥Штаб оперативної інформації ⬛️Співпраця в direct 🟥Україна|ІФ ⬛️Новини

👥 Кількість підписників

2 714
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -26

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 842 23-02-23 08:18
⚠️Колишні абоненти СТЕКу залишаться без центрального опалення: мерія обіцяє допомогти з переходом на "індивідуалку"Подати централізоване теплопостачання абонентам котельні на Індустріальній у наступному опалювальному сезоні немає можливості. Тому місто матеріально допомагатиме колишнім абонентам СТЕКу перейти на індивідуальне опалення.Про це в ефірі радіо Західний полюс заявив міський голова Руслан Марцінків.“У нас нема іншої можливості, наступного сезону ми не зможемо подати тепло у ряд будинків. Найближчої сесії буде ухвалено рішення про неможливість надання тепла”, – сказав Руслан Марцінків.Мер зазначив, що протягом року міськрада буде давати людям кошти і допомагатиме перейти на індивідуальне опалення. Це район Бандери, Коновальця, Сахарова – всі, хто належить до котельні на Індустріальній.“На жаль, ми змушені це зробити. Навіть у час війни. Іншого шляху немає. Постійно є пориви, мережі у поганому стані, втрати величезні”, – пояснив Марцінків.За словами міського голови, мешканці будинків, які належать до котельні на Індустріальній, зможуть отримати з міського бюджету по 50 000 грн для переходу на індивідуальне опалення. Гроші зможе отримати кожен абонент за умови дотримання певних вимог. Яких саме, міський голова поки що не оголосив.