Джерело
Форпост Запоріжжя | З під груди цегли грала дитяча іграшка. І телефони дзвонили з-під руїн...
563 Охват/переглядів
2024-11-08 15:24
Повідомлення №13461
💔 «З під груди цегли грала дитяча іграшка. І телефони дзвонили з-під руїн»: запорізький рятувальник Мама запорізького рятувальника Віта Тимошенко в соцмережах розповіла, як зустрічала сина після ліквідації наслідків удару по Запоріжжю: 💬Старший син повернувся вчора з роботи десь о 1 ночі. На чоботях сірий порох. На обличчі сіра втома. Ліг мовчки спати, навіть не їв. Зранку вже розповів: " Були на завалах. Там де КАБ знищив цілий під'їзд. Розбирали. Виносили людей. Живих і мертвих. Дітей. Знаходили тих, хто заважав під'їзду швидких своїми автівками. Навколо був галас. Пил. Запах газу з розірваної труби. Я думав, я вже зачерствів. Але вчора В якийсь момент з-під завалів дістали хлопчика, років 5, мабуть, мам, не виживе, відкрита черепно-мозкова, травми всього тіла... в цей момент я почув якийсь звук. З під груди цегли грала дитяча іграшка. Коник такий, знаєш музикальний. І телефони дзвонили з-під руїн..." Схилив голову. Обняла його. Тільки і знайшла слів, що " тримайся, синку"... Важко. Страшно. Ненавиджу люто їх. Тих, самі знаєте кого», - поділилась жінка..