Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - поле болото 21 💀
Додано 14 лип 2024

поле болото 21 💀

@folklore21
Кількість підписників: 270
Фото: 718
Відео: 78
Посилання: 171
Опис:
всяке-різне берлінсько-українське + спорадичні нотатки про Ображіївку

👥 Кількість підписників

270
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -2

👁️ Середній перегляд на повідомлення

439
Середній/День:: 909
Середній/Тиждень:: 122
ERR: 162.59%

📊 Кількість повідомлень на день

0.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.2

Історія змін назви

поле болото 21 💀 2024-08-14
фольклор 21 💀 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 909 25-01-27 17:27
хочеться знов повторити: тут, либонь, не з'явиться нічого цікавого вже ніколи, ахах, бо війна назавжди (я жартувала і гірші жарти). це нагадування відписатися.а ще це черговий збір на виробництво fpv-дронів для 4 різних підрозділів в майстерні Ксенії Кальмус KLYN Drones (так, я фанатка і Ксенії, і цих дронів, і військових, які ними вбивають москалів -- якщо ви підписані на Ксенію, бачили).осьдечки рилз в інсті, за поширення якого надішлю віртуальні цілунки чи рядки з якоїсь поеми Еліота.осьдечки Монобанка.PayPal [email protected] дія відбувається на тому самому Чортовому озері, і в наступному житті я обов'язково зроблю путівник берлінськими звалищами та лісами в стилі друзів Гі Дебора -- тобто маршрут творитиме етимологія + локальні нотатки тих, хто усвідомили себе туристами. я знаю з десяток історій про зброю з цього лісу, там навіть стаються сходки масонів і оргії (не дивина). кому це нахуй треба навіть і в наступному житті, окрім мене самої. боже, дайте грошей на дрони. чи нові ідеї, де їх взяти.
👁 135 24-08-05 00:31
коли там було Маковія?в Ображіївці 2009 року воно ось.позаду на паркані церкви мальована футбольна афіша. тоді в нас ще була футбольна команда "Колос", вони їздили в інші райони навіть. для малої мене футбол був подією, адже все село збиралося на стадіоні, а нам давали по 50 коп чи навіть по 2 грн на сухарики, морозиво і отето всьо. отето всьо продавалося "у бабки". "бабка" -- це якась прєдпріімчива родина спочатку зробила магазин прямо в своїй хаті, а згодом все ж перенесла його в гараж (тобто покупці підходили до двору, а не заходили у двір і перлися в хату). торгувала баба, тому "бабка". покійний дід Льоня посилав нас за папіросами "Прима". ще можна було вибрати жуйки з наклейками (яке ж гівно) і здати дідові пивні пляшки.всі натовпи дорослого життя не відчуваються такими грандіозними, як ображіївські під час футболу чи святкування річниці з ДН Івана Кожедуба.пам'ятаю: всі дивляться футбол, а я дивлюсь, як на рівні з верхів'ям тополь летить поліетиленовий кульок-маєчка. я вже тоді була поетом.