Джерело
floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX | Отже, розповідаю чудову історію про робітників поліції та ТЦК.На нас з...
38 Охват/переглядів
2026-05-14 18:17
Повідомлення №7809
Отже, розповідаю чудову історію про робітників поліції та ТЦК.На нас з Адріаном було скоєно напад двома робітниками поліції у формі, двома особами у цивільному та двома представниками ТЦК. Прямо в під'їзді нашого дому.Документи пред'явив лише один з поліціянтів, на причину затримки при відсутності проблем з документами - відповіді надати не змогли, засобі для перевірки при собі - не мали. Двоє цивільних допомагали затримувати Адріана, очікуючи на бус з викрадачами людей (інакше я це назвати не можу), який самі і викликали. Представники ТЦК також без документів, одразу хотіли спакувати чоловіка одразу в під'їзді. Ми намагалися відійти, за що Адріана було побито (більше 10 ударів по обличчю і ребрам). В мене з рук було вибито телефон, мені забризкали очі перцевим балоном і також штовхнули так, що я впала. Телефон виродки, які надягли військову форму і закрили обличчя балаклавами - забрали. Також з мене злетіли окуляри, які я пізніше знайшла на сходах у під'їзді. Нам вдалося вирватися і повернутися до квартири. Після чого я пішла до поліцейського відділку та написала заяву. Телефон "магічним" чином знайшовся за годину у відділенні ТЦК в моєму районі. Мені його повернули, але сімки витягли та переставили телефон у безпечний режим та режим "політ".Вчора я також отримала довідку від лікаря про нанесені травми, які також додала до заяви.З плюсів додам, що у Адріана з собою теж був перцовий балон і він його використав проти нападників. Але я була неозброєна. Тож носіть при собі засоби самозахисту. Я не збираюся це лишати так, бо ми живемо у правовій державі. Подібні випадки - це зловживання владою та відчуття безкарності. Цього не має бути в Україні.Чоловік мобілізується в будь-якому випадку, бо результатом цієї ситуації стала бойова повістка, яка з'явилась на пошті у той же день.Тож зараз у майстерні наступають складні часи. Декілька тижнів перед Фанконом будуть пекельними. Можете побажати удачі і не вмерти 🫠(Фото прикладу нижче)