Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Підслухано в ІТ 🥧
Додано 06 січ 2025

Підслухано в ІТ 🥧

@fivekusd
Кількість підписників: 17 083
Фото: 53
Посилання: 58
Опис:
👂Чули про скорочення в ІТ? Не виплатили зарплату? Розкажіть боту – @fivekusdbot. Анонімність гарантуємо.

👥 Кількість підписників

17 083
Середній/День:: -6
Середній/Тиждень:: +152
Середній/Місяць:: +292

📊 Кількість повідомлень на день

0.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.2

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 37,800 25-01-25 13:15
Отже, давайте трохи поговоримо про те, навіщо Уклон Київстару.Навіщо Уклон було продавати власникам — зрозуміло. Складний операційно, нависають глобальні конкуренти. Те, що вони відʼїли ринок на тлі великої війни за рахунок локальності, робить момент для продажу, якщо не ідеальним, то близьким до того. Ну і вони явно збиралися це зробити, бо фаундери вийшли з операційки, а це завжди робить актив ліквіднішим.Відомо, що Київстар виходить на IPO, і вони явно роблять портфель активів привабливішим та різноманітнішим. До цього ж належить і покупка Helsi.Але чомусь у цьому контексті все частіше звучить слово «суперап». Мовляв, Київстар збере все це докупи і зробить суперап.Цікаво, що кілька років тому Уклон мав схоже позиціонування. Вони хотіли бути суперапом міської мобільності чи щось подібне. Але згодом цей меседж якось затих.Особисто мені, як абоненту Київстару з 15-річним досвідом, трохи страшно уявити суперап під їхнім керівництвом. Але найголовніше — вони цього, здається, ніде і не казали. Суперап — це, звісно, священний грааль і філософський камінь сучасної ІТ-індустрії. Усі хочуть, щоб було, як у WeChat, адже східні тренди набирають популярності на Заході. Але, здається, ні в кого так і не виходить створити щось подібне. Можливо, просто потрібен час. А, можливо, ті, хто це коментують, просто використовують популярні баззворди.Якщо ви знаєте, що в Київстарі вже думають, як усе це обʼєднати в одному продукті, чи маєте якісь чутки про українське ІТ, то пишіть нашому боту — @fivekusdbot, або в особисті @djamah чи @vlada_z.