Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Finstop
Додано 14 лип 2024

Finstop

@finstop
Кількість підписників: 9 716
Фото: 424
Відео: 23
Посилання: 974
Опис:
Канал фінансиста із 25 річним досвідом роботи у казначействі банку та фінансах.Про стан валютного ринку України та світові ринки. Авторські нотатки про фінанси простою мовою. Fin(pit)stop-зупинка для швидкої фін.інфо. Зв'язок: [email protected] @finstop1
Джерело

Finstop | Золото та Біткоїн: інвестиційний прихисток на тлі невизначеності в США...

Логотип телеграм спільноти - Finstop Finstop @finstop
6 700 Охват/переглядів 2025-02-17 20:08 Повідомлення №1622
🌎🌍🌏 Золото та Біткоїн: інвестиційний прихисток на тлі невизначеності в США.Невизначеність в економіці США стрімко зростає, досягнувши максимуму за останні п’ять років. Схоже, що США знову сіли на атракціон «Американські гірки», і цього разу водій — ЗНОВУ Д.Трамп.❤️У нестабільні часи капітал прямує у захисні активи. Один із головних бенефіціарів — Золото, ціна якого може сягнути $3 000–3 200 за унцію, особливо якщо торговельні війни США з іншими країнами продовжаться. Водночас золото вже може перебувати в зоні перекупленості, що створює ризики корекції.І якщо ви ставите на стабільність у світі, це якраз= корекція Золота.📱 Для Біткоїна відкриваються нові перспективи. Після запуску спотових ETF і ймовірного повернення Трампа до влади наступним драйвером зростання Бітку може стати формування стратегічного резерву в США, а також інтерес із боку великих суверенних фондів, зокрема Норвезького фонду національного добробуту.Але я особисто вперто чекаю і думаю, що "вони" мають бажання купити дешвше📉. Висновок:Світ знову лихоманить. Зростаюча невизначеність у США змушує інвесторів шукати захисні активи. Золото вже стало основним претендентом, але його наздоганяє Біткоїн, який може отримати підтримку на державному рівні.Зараз:1 тр. унція Золота=2900$!1 Біткоїн=95600$P.S.Ілон Маск закликає провести аудит золотих запасів США у Форт-Ноксі. "Це золото належить американському суспільству! Ми хочемо знати, чи воно збереглося там". 🤯Зара ще з'ясується що в них бабок немає взагалі.Надія тільки на природні копалини України. Пазл склався (