Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - філіпішин і вегас
Додано 06 гру 2025

філіпішин і вегас

@filvegas
Кількість підписників: 226
Фото: 42
Відео: 23
Посилання: 26
Опис:
Music? 🎵🌟
Джерело

філіпішин і вегас | Коли новий трек?»- «Вертайте хайп»- «Де ви зникли»Ці питання я чую бук...

Логотип телеграм спільноти - філіпішин і вегас філіпішин і вегас @filvegas
278 Охват/переглядів 2026-02-19 17:25 Повідомлення №2213
- «Коли новий трек?»- «Вертайте хайп»- «Де ви зникли»Ці питання я чую буквально кожен день. Довго думав чи писати взагалі цей пост чи ні, але все ж таки вирішив розказати. Тут як в прозі, можна дати назвуЯК СТАТИ «ВІДОМИМ» ТА ВТРАТИТИ СЕБЕ 1. Початок: Коли створювалась пісня “Vogue” більш відома як хай бейбі ми їдемо в Буковель, ми зовсім не очікували такого результату, що уся країна (майже) буде знати цю пісню та знати нас. Відчуття, що ти написав пісню яка збирає мільйони вже не вперше, бо і до того наші треки класно форсились у тік тоці, проте завжди не вистачало лиш одного - це зробити своє лице впізанаваним.2. Прихід популярності: Ми стали відомими буквально за одну ніч, після того, як наші відео набрали близько 150-200к переглядів, велику кількість уваги, хейту та позитиву. Після чого ми із Вегасом почали знімати постійні опитування в центрі які і дали нам відомість та впізнаваність. Відео набирали понад 1 мільйон переглядів (і так мвйже кожне), в центрі люди почали впізнавати, а згодом взагалі не давати проходу.3. Вплив популярності на свідомість: Спочатку прокидатись кожен ранок і розуміти, що нарешті, ось це життя про яке ти мріяв, тебе кличуть топові зірки до себе на виступи, тебе знає весь шоу бізнес, ти бачишся з тим, про кого інші тільки можуть мріяти і при цьому ви хороші знайомі (з кимось навіть і друзі), ти починаєш отримувати неабиякий вплив у музиці та в суспільстві, ОСЬ ВОНО, ЖИТТЯ МРІЇ. Проте з кожним днем ти все більше і більше поглинаєшся у рутиність цих справ, концерти не приносять такого задоволення, музика все менш цікава, тусовки/клуби/гулянки/пʼянки ледь не кожен день, так проходить пʼять місяців життя, ти втрачаєш реальність, написати якийсь реліз важко, бо хочеться випустити лише щось краще і відоміше, у тебе не виходить. 4. День Х: ось нарешті настає день, коли до тебе приходить усвідомлення, що замість активної робити, розвитку себе ти жив у бульбашці, яка просто лопнула, ти повертаєшся до сурової реальності, де не все так гладко, починаєш ловити панічні атаки, все особисте життя зруйноване, поряд лише твої найближчі друзі і сімʼя. І ось ти ще вчора крута зірка, а сьогодні ти починаєш входити у депресивний стан, тобі не цікаво виходити на вулицю, бачити людей, з кимось знайомитись, спілкуватись з людьми і т.д, тобі просто хочеться сидіти вдома і ненавидіти весь світ, ти йдеш за допомогою до психолога, чуєш про перед депресивний стан, починаєш активно займатись із ним. Тобто ти стаєш жалюгідною людиною із відомістю та звʼязками.5. Вихід із депрєсухи: З часом, ти починаєш жити знову нормальним життям, змінюєш свої пріоритети, починаєш думати над стратегією нових треків, шукаєш натхнення у собі, а не в людях, починаєш посміхатись, виходити на вулицю та хоч якось контактувати із людьми.6. Кінець: Ось так приблизно я прожив останніх 7 місяців свого життя, лиш зараз ми із вегасом почали придумувати нові треки, будувати нову стратегію та напрацьовувати велику кількість матеріалу. Вірю, що зовсім скоро ви почуєте нову музику від нас, про зовсім іншу тематику. Вірю в це, дякую кожному, хто досі чекає.Люблю всіх ❤️