Повідомлення telegram каналу - @ffeks_dnu

Логотип телеграм спільноти - ФФЕКС ДНУ 2024-07-14

ФФЕКС ДНУ

Кількість підписників:
421
Фото:
599 
Відео:
22 
Посилання:
426 
Категорія:
Освіта
Опис:
Факультет фізики, електроніки та комп'ютерних систем ДНУ Наші медіа: https://choko.link/fpecs Інстаграм: instagram.com/fpecs_dnu/ Телеграм: https://t.me/ffeks_dnu Фейсбук: facebook.com/ffeks.dn Голова РС @Mityay_Gl

Канал ФФЕКС ДНУ - @ffeks_dnu - №871

До хакатону залишаються лічені дні, а ми не припиняємо ділитися з вами цікавими, інформативними і корисними інтерв’ю👌
В свіженькому бліцінтерв'ю досвідом, порадами і думками ділиться Світлана Клименко, керівниця Noosphere Engeenering School Dnipro, завідувачка кафедри кібербезпеки та комп’ютерно-інтегрованих технологій фізико-технічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
🎤 Ми запитали у Світлани про цікаве та важливе для учасників хакатону:
▪️ Ви вже не вперше долучаєтесь до хакатону, які ваші очікування від цьогорічного NASA Space Apps Challenge Dnipro?
Хакатон завжди є джерелом креативності, і я очікувала б побачити нові, незвичні рішення, які можуть вплинути на розвиток космічних технологій та вирішення глобальних проблем. Це чудова можливість дізнатися щось нове, обмінятися досвідом та об’єднати зусилля для досягнення спільної мети. NASA Space Apps Challenge — це обмін думками, нетворкінг, можливість співпрацювати з міжнародною спільнотою інженерів, програмістів, науковців і навіть митців. Хакатон може відкрити нові шляхи для подальшого розвитку проєктів, що може стати стартом для великих змін у кар’єрі учасників.
▪️ Як ви зазвичай підходите до менторства? Чи є у вас особливі методи?
Особливі підходи до команд можуть значно варіюватися залежно від типу проєкту, команди та конкретних цілей. Звісно намагаюся побудувати ефективну комунікацію, підтримувати позитивний робочий клімат, допомагаю команді чітко формулювати цілі та розробляти стратегії для їх досягнення, слідкую за прогресом та пропоную корекції для досягнення бажаного результату тощо.
▪️ Надайте, будь ласка, топ-3 поради для учасників, які беруть участь у хакатоні вперше.
Для учасників, які вперше беруть участь у хакатоні NASA Space Apps Challenge, ось кілька топ-порад, які допоможуть отримати максимум користі від цієї події:
1. Чітко планувати свій час: час на заході обмежений, тому необхідно ефективно його використовувати. Для цього краще розділити проєкт на етапи, визначити пріоритети й слідкувати за тим, щоб вся команда дотримувалась чіткого графіка.
2. Придумайте просту ідею: починайте з реалістичної ідеї, яку можна втілити протягом відведеного часу. Пам’ятайте, що краще реалізувати простий, але завершений проєкт, ніж спробувати зробити щось грандіозне, але недороблене.
3. Зосередьтеся на прототипі, а не на ідеалі: у команді не буде часу на ідеальний продукт, тому пропоную сфокусуватися на створенні працездатного прототипу, який демонструє вашу ідею. Якщо ваша ідея хороша, її можна доопрацювати після хакатону.
Дякуємо Світлані за розгорнуті відповіді і нагадуємо, що реєстрація триває, встигайте і ви на NASA Space Apps Challenge Dnipro і, можливо, саме ваші ідеї змінять світ🙌

Зображення до поточного посту у каналі "ФФЕКС ДНУ" - @ffeks_dnu
323
24-10-01 12:48