Джерело
Кирило Фесик | Шановні оболонці!Останніми днями отримуємо багато звернень щодо відсут...
2 120 Охват/переглядів
2026-05-03 10:35
Повідомлення №4909
Шановні оболонці!Останніми днями отримуємо багато звернень щодо відсутності гарячої води та перебоїв із холодним водопостачанням. Хочу коротко і зрозуміло пояснити ситуацію.Наразі у місті тривають гідравлічні випробування – це обов’язковий етап підготовки теплових мереж до опалювального сезону. Саме під час цих робіт виявляються слабкі місця трубопроводів, щоб встигнути їх відремонтувати до зими.Окремо нагадаємо, що в січні було прийнято рішення на рівні керівництва міста тимчасово переключити частину потужностей з гарячого водопостачання на забезпечення опалення. Це дозволило втримати тепло в будинках хоча б на мінімальному рівні в найскладніший період.Важливо розуміти зони відповідальності:– за гаряче водопостачання відповідає Київтеплоенерго;– за холодне водопостачання – Київводоканал.Ці підприємства не підпорядковуються районній адміністрації, але ми перебуваємо з ними в постійній комунікації та разом відпрацьовуємо всі проблемні питання.Просимо поставитися до ситуації з розумінням. Якщо у вас є конкретні адресні проблеми – звертайтесь безпосередньо до відповідних служб або пишіть нам, телефонуйте до приймальні. Ми збираємо всі звернення та передаємо їх у роботу, щоб максимально оперативно реагувати.Впевнені, що найближчим часом ситуація стабілізується. Дякую комунальникам, які, попри брак кадрів, працюють над вирішенням критичних проблем.Працюємо далі.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook