Джерело
Кирило Фесик | Сьогодні в стінах нашої адміністрації відбулася надзвичайно красива та...
2 420 Охват/переглядів
2026-05-01 14:17
Повідомлення №4898
Сьогодні в стінах нашої адміністрації відбулася надзвичайно красива та атмосферна подія – районний фестиваль-конкурс «Київський вальс на Оболоні – 2026».Це вже третій рік поспіль, коли ми проводимо цей конкурс, і з впевненістю можна сказати – він стає справжньою традицією району.Цьогоріч розгорнулась запекла боротьба серед випускників оболонських закладів освіти. Кожен номер дуже емоційний, відчувається підготовка, стиль і величезна робота наших дітей, яку видно з першого руху.Хочу щиро подякувати всім учасникам за створення прекрасних образів та виконання витонченого і по-справжньому красивого вальсу.Окрема велика подяка педагогам та директорці Центру творчості дітей та юнацтва Тетяні Образцовій, яка започаткувала цей конкурс і змогла об’єднати заклади освіти навколо такої сильної та змістовної ініціативи.Особисто отримав велике задоволення від кожного виступу.Було щиро радісно бачити, як керівники закладів освіти вболівають за своїх учнів і проживають ці емоції разом із ними.Серед учасників:Ліцей №8Ліцей №9 «Гармонія»Ліцей №16Ліцей №29 ім. Петра КалнишевськогоЛіцей №170Ліцей №194 «Перспектива»Ліцей №214Ліцей №225Ліцей №240 «Соціум»Ліцей №245 «Гелікон»Ліцей №252 ім. Василя СимоненкаЛіцей №256 «Смарт»Ліцей №285Ліцей «Оболонь»Ліцей «Потенціал»Спеціалізована школа №210І найголовніше – дякую за те, що навіть у складний для країни час наші діти мають можливість розвиватися, творити і проживати свої найкращі роки активно та з користю для себе.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook