Джерело
Кирило Фесик | Сьогодні відвідав показ фільму «Наслідок», прем’єра якого відбулася в ...
2 830 Охват/переглядів
2026-04-25 13:56
Повідомлення №4869
Сьогодні відвідав показ фільму «Наслідок», прем’єра якого відбулася в нашому районному дитячому кінотеатрі «Кадр».Фільм створила надзвичайно талановита та проактивна молодь, об’єднана громадською організацією «Молодіжний парламент України» на чолі з їх лідером та ідейним натхненником Артемом Берестовим.Вся організація від зйомок до сьогоднішньої прем’єри – повністю була на плечах Артема та його команди. І це викликає щиру повагу.Особливо цінно, що фільм знятий про Чорнобиль безпосередньо на території Чорнобильської атомної електростанції. Хлопці вже планують нову поїздку, щоб створити більш детальну та повнометражну версію стрічки.На захід були запрошені наші Оболонські друзі – ліквідатори аварії на ЧАЕС, які поділилися з молоддю живими, глибокими історіями про ті події 40-річної давнини. Такі зустрічі формують справжнє розуміння історії та ціну тих подвигів.Окрема подяка талановитим учням Дитячої музичної школи №36 за виконання Гімну України. Ви, як завжди, були на висоті.Дуже круто бачити, як наша молодь бере на себе відповідальність, створює змістовні проєкти та говорить про важливі речі сучасною мовою. Такі заходи обʼєднують покоління активних українців і надихають нас на подвиги сьогодні та в майбутньому.Вдячний нашим ліквідаторам і нашій молоді. Пишаюся.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook