Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | Сьогодні на запрошення мешканців здійснили виїзд до будинку на проспек...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
3 390 Охват/переглядів 2026-04-15 11:10 Повідомлення №4765
Сьогодні на запрошення мешканців здійснили виїзд до будинку на проспекті Івасюка, 60, щоб обговорити низку нагальних проблем.Мешканці скаржилися на незадовільний стан укриття, яке при цьому зазначене на мапі. Будинок перебуває в управлінні ЖБК «Маяк-7», який очолює Володимир Петрович Чорба.Разом із представниками ДСНС, проєктантом та начальником УЖГ сьогодні оглянули приміщення. Прийняли рішення опрацювати можливість проєктування ремонту безпекового простору – попри невеликі розміри, потенціал для покращення є.Важлива інформація для ОСББ та кооперативів: існує можливість проведення ремонту підземних приміщень за бюджетні кошти з метою облаштування або розширення укриттів. Такі проєкти вже реалізуються в нашому районі.Також подібні роботи дозволяють капітально оновити інженерні комунікації на ділянках, відведених під укриття, що дає змогу покращити стан будинку без додаткового фінансового навантаження на мешканців.Окремо обговорили з головою кооперативу та мешканцями можливість участі в експериментальній програмі енергоефективності, а також в інших міських ініціативах.Закликаємо всі будинкові громади активно долучатися до міських програм.Додатково розглянули питання безхазяйної підпірної стінки біля будинку – беремо його в роботу для подальшої постановки на баланс.На зустрічі також були присутні наші друзі – Ольга та Сергій Гряники, батьки видатного оболонця Олександра Гряника.Впевнений, що спільна робота дасть результат і дозволить покращити ситуацію в цьому будинку.Дякую за конструктивну зустріч. Хочу підкреслити: стан будинку – це завжди результат спільної роботи активної будинкової громади, управителя та міської і районної влади.Якщо маєте потребу в консультації – звертайтеся до моєї приймальні: 050 268 03 24Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook