Джерело
Кирило Фесик | Вчора в нашому районі відбувся вже традиційний футбольний матч, який м...
2 160 Охват/переглядів
2026-04-04 07:30
Повідомлення №4738
Вчора в нашому районі відбувся вже традиційний футбольний матч, який ми проводимо з 2022 року.Перший матч відбувся буквально через кілька днів після звільнення Київської області від окупантів. Тоді це було більше, ніж гра – це був наш спосіб зібратися разом, підтримати одне одного і показати, що ми вистояли.Сьогодні цей матч – вже щорічна традиція. П’ятий рік поспіль він проходить як символ незламності, спротиву та пам’яті про тих, хто віддав своє життя у ті складні, але надзвичайно героїчні дні.За традицією на полі зустрічаються дві команди: команда співробітників нашої адміністрації та команда військових.Цього року матч відбувся на новому стадіоні Ліцею №216 – стадіоні, на який так чекали діти, батьки та весь колектив закладу. Символічно, що його офіційне відкриття відбулося саме в ці дні. Для нас надзвичайно важливий системний розвиток спортивної інфраструктури, аби юні спортсмени мали можливість на повну розвивати свій потенціал.Лише за минулий рік в Оболонському районі було відкрито 4 нових спортивних стадіони. Цього року вже також маємо плани реалізувати проєкти з розширення футбольної інфраструктури і не тільки. Спортивні локації на Оболоні будуть лише збільшуватися та покращуватись і не лише за бюджетні кошти, але й за рахунок залучених позабюджетних ресурсів.Щиро дякую всім, хто долучився та береже традиції нашого району.Ті дні назавжди залишаться в нашій пам’яті.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook