Джерело
Кирило Фесик | Сьогодні в нашій Дитячій музичній школі №39 відбулася унікальна безбар...
1 690 Охват/переглядів
2025-09-22 17:18
Повідомлення №3543
Сьогодні в нашій Дитячій музичній школі №39 відбулася унікальна безбар’єрна мистецька подія — «Еко-мистецька акція» та дискусійний клуб. Діти, серед яких і з особливими потребами, провели музичний квест, що завершився висадкою дерев та створенням «Музичної Алеї». Разом із всесвітньо відомими митцями з Німеччини, Польщі та України вони створили музичну тему з нот-дерев, озвучену на інструментах і набрану шрифтом Брайля.У межах акції пройшов дискусійний клуб «Мистецтво без меж: долаємо стереотипи» за участю Фелікса Клізера, Вінцента Козловського та Євгена Петриченка, які лише вчора, разом з нашими дітьми зіграли великий концерт в Національній філармонії України. Обговорювали, чи справді існують обмеження для митців і як мистецтво допомагає долати стереотипи.Завершився захід автограф-сесією та подарунками від дітей. Продовження проєкту вже цими вихідними відбудеться у Львові де відбудеться вже другий великий концерт наших митців.Велика подяка відділу культури, Олені Садівничій та всьому колективу ДМШ №39 за те, з якою душею ви проводите подібні заходи. Відчувається, що ви живете своєю справою, і саме завдяки вашій відданості такі події стають по-справжньому особливими.Дякую Вероніці Безлер та діткам нашого Центру комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю, за вашу участь та таланти, які ви розвиваєте та демонструєте кожного разу!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook