Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | Провели штабне навчання за участі всіх відповідальних служб району, пр...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 510 Охват/переглядів 2025-08-07 16:23 Повідомлення №3215
Провели штабне навчання за участі всіх відповідальних служб району, представників ОСББ та ЖБК, поліції, ДСНС та благодійних фондів, які залучаються до ліквідації наслідків ворожих атак.Пропрацювали кілька важливих рішень:На кожній локації буде обовʼязково розгортатись мобільний координаційний штаб РДА. Паралельно, як зазвичай працюватимуть і стаціонарні штаби – на базі найближчих навчальних закладів.До роботи мобільного штабу будуть залучені: керівництво району (зокрема моя присутність або першого заступника), поліція, представники благодійних фондів, управління соціального захисту та ветеранської політики, психологи.На місцях обов’язково буде забезпечене харчування як для постраждалих, так і для тих, хто бере участь у ліквідації наслідків.До складу штабу також увійдуть представники ПриватБанку – вони допомагатимуть у відновленні втрачених або пошкоджених карток, а також надаватимуть реквізити для оформлення матеріальної допомоги.Посилили роботу нашої гарячої лінії – тепер на ній працюватиме більше операторів, які прийматимуть заявки від постраждалих мешканців.Особливо приділили увагу присутності психологів – кожна надзвичайна ситуація потребує не лише технічної, а й емоційної підтримки.З фондом «Право на захист» обговорили надання гуманітарної та фінансової допомоги.Також окремо узгодили механізми міської допомоги.Надано доручення підготувати друковані інформаційні матеріали з чітким алгоритмом дій для мешканців – зокрема щодо компенсацій за пошкоджене житло та оформлення грошової допомоги.Також проговорили заходи безпеки на локаціях надзвичайних подій – доступ до таких територій буде обмежено, допуск лише для уповноважених осіб.Я щиро бажаю, щоб ці навички та досвід нам не знадобився, але також впевнений, що всі керівники, мають постійно відпрацьовувати подібні ситуації і з теоретичної сторони, не зважаючи на наш практичний досвід!До прикладу, я особисто був керівником ліквідації наслідків ворожих атак, понад 10 разів, а також наші служби активно працюють і на локаціях в інших районах! Однак, аналіз та спільна робота в спокійному режимі, завжди дає змогу покращити працюючі алгоритми. Наявність практичного досвіду в жодному разі не є виправданням відсутності постійних тренувань!Район має чіткий і погоджений план дій на випадок надзвичайних ситуацій. Віримо в найкраще та готуємось до будь-яких ситуацій!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook