Джерело
Кирило Фесик | У пʼятницю ми підписали важливий меморандум про співпрацю з Міністерст...
1 290 Охват/переглядів
2025-07-13 12:35
Повідомлення №3079
У пʼятницю ми підписали важливий меморандум про співпрацю з Міністерством молоді та спорту України.Це – ще один крок до системного розвитку спортивної освіти на Оболоні. Вже зараз на базі Школи №233 створено перші два спортивні класи з посиленою підготовкою з футболу.На підписання меморандуму завітав заступник Міністра молоді та спорту України - Нікітенко Олексій Володимирович, який щиро вболіває за розвиток цього проєкту!Мета нашої співпраці – поступове розширення кількості таких класів у школах району. Оболонь має сильні та багаторічні спортивні традиції, зокрема у футболі, і ми прагнемо дати ще більше можливостей для розвитку юних спортсменів.Окрема подяка нашим друзям з ДЮСШ «Зміна», які показують круті результати з підготовки юних футболістів.Окремо хочу підкреслити, що Школі №233 приділимо обов’язково увагу. Тримаємо контакт із батьками та плануємо проєкти, які нададуть дітям змогу розвиватись.Обов’язково будемо продовжувати формувати якісний спортивний простір для молоді району.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook