Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | Нещодавно на Оболоні з’явився ще один простір сили — було відкрито оно...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 200 Охват/переглядів 2025-06-03 16:48 Повідомлення №2814
Нещодавно на Оболоні з’явився ще один простір сили — було відкрито оновлений сквер біля частини ДСНС, поряд із пам’ятником героям-рятівникам Чорнобильської АЕС.Це місце має особливе значення. Тут розташована одна з найбільших пожежно-рятувальних частин країни. Саме звідси виїжджають ті, хто рятує життя, ліквідовує наслідки катастроф, надає допомогу не лише в нашому районі, а й по всьому Києву та області. Це справжні Герої без зброї.Відтепер у них є простір, де можна перепочити. І водночас — це локація, повз яку щодня проходять і проїжджають тисячі оболонців. Тепер вона виглядає гідно.Сквер створено фактично з мінімальним використанням коштів міського бюджету. Розуміючи військові пріоритети, у план капітального розвитку району він не входив.Усі квіти, дерева та кущі — вирощені й висаджені працівниками нашого Управління зелених насаджень, а реалізацію проєкту забезпечено фактично за обігові кошти підприємства. Їх любов до району — це не просто слова, а щоденна, кропітка і дуже віддана праця.Щира подяка всім, хто долучився до реалізації цього проєкту. Особливо — Ковальчук Марії Олексіївні, багаторічній керівниці КП УЗН Оболонського району, людині, яка вкладає душу та великі зусилля, аби оболонці щодня мали змогу милуватися гарними зеленими композиціями, що прикрашають наш район.Переконаний, що наші друзі з ДСНС Оболонського району, а також з громадської організації «Фонд інвалідів Чорнобиля» оцінять цю локацію, проходячи повз неї дорогою на роботу або виїжджаючи на чергове завдання.Вірю, що цей простір ще довго буде служити місцем сили й відпочинку — і для тих, хто рятує життя, і для всіх мешканців району.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook