Джерело
Кирило Фесик | Сьогодні на стадіоні СДЮСШ «Зміна» відбулися фінальні матчі міських тр...
1 500 Охват/переглядів
2025-05-28 15:14
Повідомлення №2779
Сьогодні на стадіоні СДЮСШ «Зміна» відбулися фінальні матчі міських традиційних змагань Всеукраїнського турніру з футболу «Шкільний м’яч», у яких взяли участь збірні команди з 9 районів столиці. Це був справжній футбольний день — з яскравими емоціями, напруженими моментами та щирою радістю юних гравців.Збірні команди Оболонського району продемонстрували високий рівень підготовки та жагу до перемоги. Команда вікової категорії U12 здобула друге місце, команда гравців 3-х класів також виборола друге місце, а команда U11 стала переможцем, посівши перше місце. Щиро вітаємо наших маленьких чемпіонів, їхніх тренерів і батьків — ви велика футбольна родина, яка надихає.Висловлюю щиру подяку Асоціації футболу міста Києва за проведення турніру та створення можливостей для розвитку дитячого спорту навіть у ці непрості часи. Завдяки таким ініціативам наша молодь має змогу реалізовувати свій потенціал, навчатися командній роботі та проживати яскраве й активне дитинство.Велика подяка тренерам, які виховують спортивне молоде покоління, мотивують до змагань та перемог!Наш Оболонський район має дуже сильні спортивні традиції і я дуже пишаюсь, що наш легендарний стадіон Зміна, на якому нещодавно закінчилась реконструкція, приймає фінал цих змагань.Окрема подяка батькам, які щодня підтримують своїх дітей, вірять у них та докладають чималих зусиль для їхнього розвитку.Приємно, що до заходу долучився мій колега — голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Ковтунов. Дякую за підтримку спільних ініціатив, спрямованих на розвиток дитячого спорту в столиці.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook