Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик
Додано 14 лип 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Кількість підписників: 6 205
Фото: 4,870
Відео: 169
Посилання: 709
Опис:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Джерело

Кирило Фесик | Хочу висловити свою особисту думку щодо останніх сюжетів у деяких кому...

Логотип телеграм спільноти - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 400 Охват/переглядів 2025-03-30 07:58 Повідомлення №2471
Хочу висловити свою особисту думку щодо останніх сюжетів у деяких комунальних медіа. Я промовчав, коли там «випадково» з’являлися відверто маніпулятивні матеріали з брехнею – з вуст «експертів», які фактично шкодять міському господарству і викликають подив навіть у більшості представників міської влади. Я з розумінням ставлюся до того, що особисто я, так само як і близько 40% новин, пов’язаних з Оболонським районом, перебуваємо в суворому «бані». Як, власне, і вся діяльність військової адміністрації. Розумію редакційну політику та її контекст, але коли в етер виходять сюжети, де людина з дивним титулом «дослідник геостратегії» серйозно розповідає про ймовірність застосування ядерної зброї по мирних містах – це вже за межами здорового глузду. Мені здається, що кияни та всі українці й без таких «експертів» мають достатньо реальних причин для стресу й переживань. Така інформаційна політика підриває стійкість нашого суспільства, забирає сили й віру в майбутнє. Друзі, зверніть, будь ласка, увагу на те, кому та навіщо ви надаєте можливість говорити на широку аудиторію. Бо це реально небезпечно й неприпустимо. У комунальних медіа працює багато талановитих журналістів та редакторів, яких особисто знаю й поважаю. Не маю до них жодних претензій, і впевнений, що вони здебільшого поділяють мою думку. Цікаво почути думку друзів і підписників.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook