Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мисткиня каже
Додано 06 січ 2025

Мисткиня каже

@femartkino
Кількість підписників: 103
Фото: 342
Відео: 49
Посилання: 143
Опис:
Про мисткинь, права жінок, фемінізм, мистецтво та особисті зайоби 👌За мізогінну риторику/образи/токсичність/ бан без попереджень. Я рада, що ти тут🙌 Зв’язок: @femartsbot
Джерело

Мисткиня каже | Приклад того, як не треба давати поради жінці з феміністичними цінност...

Логотип телеграм спільноти - Мисткиня каже Мисткиня каже @femartkino
269 Охват/переглядів 2024-11-11 16:13 Повідомлення №622
Приклад того, як не треба давати поради жінці з феміністичними цінностями, навіть якщо ви «психолог_иня».Я підкреслю те, що мене особливо вразило🦷Скрін менспленінгу вище. Відповідь психологині нижче:«Шо вам,розгорнути підсвідоме чулувіка? Ну ось,за його форсуванням дистанції стоїть активне підкреслення своєї сексуальної активності і потреба у визнанні,звернення уваги на його фертильність. Подивіться на подачу інформації ним з цього боку і побачите що він геть не думає образити вас навпаки ви йому сподобались і він готов вкладатися в ваше поліпшення і часом і запевняю вас грошим. Щоб це перевірити спитайте чи готов він крім слів на активні дії накшталт взяти на себе коуча як працювати в кадрі і ті. Якщо цікаво перевірити мої твердження просто зробіть це для краси експерименту. І надалі,можна гальмувати в образах,а можна вивчати природу поведінки людини,чоловіків зокрема і розуміти те що саме вони говорять нам про себе і ставити їм чіткі задачі,що всі вони без виключення дуже люблять. Їм так з нами зручно. Звісно не всі будуть виконані,тільки ті які самому вигідні з тих чи інших міркувань. Тому тре підказати чому йому це вигідно з позиції,я розумію що ти робиш це для свого задоволення насамперед… Дівчата,гарного настрою всім і веселих тренувань 🤝🥰🥰🥰»Їбать. От зараз я буду на кожен коментар кожного довбойоба відповідати, бо інакше мій ігнор для економії ресурсу — це«Відмовка,вас зачепило тому сюди виклали,а здачі дали ігнором,ви просто не знаєте як і чим ще,а визнати це слабо,бо запитують дурні,а миються брудні 😁Вам не цікаво зазнавати,ви вже все знаєте-поважаю вашу свободу вибору.»Їбать аналіз по одному посту🤩Я це до чого. Навіть якщо ви психолог_иня — це не дає права давати непрохані поради, коментувати поведінку чи неправильність вибору чи переводити потім розмову в «це тому що вас образили».Ну ок. Уявіть, що дійсно образили. Чи зачепило, бо є травми. І вам психолог пише, що вам СЛАБО дати відсіч. Це що за риторика блять?Ну це ж піздець.Коротше, я в ахуї з деяких «психологів» і їхньої любові до неякісних аналізів і неетичних порад. Це піздець.