Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ФК ЛНЗ
Додано 14 лип 2024

ФК ЛНЗ

@fclnz
Кількість підписників: 5 201
Фото: 8,970
Відео: 1,020
Посилання: 1,600
Опис:
✅Офіційний акаунт футбольного клубу ЛНЗ Черкаси м. Черкаси, вул. О. Дашковича, 19, 18007 [email protected] +380979941129 R40-05976

👥 Кількість підписників

5 201
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +17
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 638
Середній/День:: 649
Середній/Тиждень:: 1,416
ERR: 31.49%

📊 Кількість повідомлень на день

2.2
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 2.7
Середнє за день: 2.2

Історія змін назви

ФК ЛНЗ 2025-03-04
ФК ЛНЗ🇺🇦 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2025-10-11
Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,400 25-07-03 15:08
INTERVIEW JASHARI🎙️– Що для тебе означає звання найкращого гравця сезону за версією вболівальників?– Я дуже радий отримати це звання. Для мене це велика мотивація — ще більше працювати і віддаватися на повну заради своєї команди– Як ти оцінюєш свій виступ у цьому сезоні? Що вважаєш своїм найбільшим досягненням?– Вважаю, що провів дуже хороший сезон. Але, звичайно, мені потрібно ще більше працювати та ще більше віддаватися на полі. Найбільшим досягненням для мене стало те, що мене шість разів визнавали гравцем місяця– Які моменти цього сезону запам’яталися тобі найбільше?– Найяскравіше запам’яталися голи у ворота Олександрії, Динамо та Карпат– Чи можеш назвати цей сезон найкращим у своїй карʼєрі?– Так, на сьогодні це був найкращий сезон у моїй кар’єрі– У який момент ти відчув повну впевненість у собі та свою лідерську роль у команді?– Коли побачив рівень ліги і зрозумів, що можу добре виступати тут. Це було чудове відчуття — бути лідером і нести відповідальність за команду– Що б ти хотів сказати вболівальникам, які віддали за тебе свої голоси?– Величезне дякую всім вболівальникам! Я, як і раніше, віддаватиму максимум, аби цей клуб і наші фанати раділи кожному матчу– Які особисті цілі ставиш перед собою на наступний сезон?– Хочу викладатися на повну, працювати для команди та робити все можливе для клубу. Це мої головні цілі. Я не думаю про якісь особисті досягнення — головне, щоб вигравала команда– Як на тебе вплинула участь у матчах за національну збірну Косова?– Грати за національну збірну - це завжди особливо. Це дає мені ще більше мотивації, і я не збираюся зупинятися– Про що ти мрієш як футболіст у найближчі кілька років?– Найбільше хочу, щоб моя родина була щасливою. Я працюю заради них, а все інше прийде, як має бути– Якби ти міг описати свій сезон одним словом, яким би воно було?– God's plan
👁 1,600 25-05-18 20:21
🎙️Василь Каюк, В.О. генерального директора ЛНЗ, в ефірі УПЛ.ТБ прокоментував актуальну ситуацію в клубі:– Василю Васильовичу, як вам сьогоднішній матч і такий результат — 0:0 проти Ворскли?— Дивіться, зараз така ситуація, що говорити лише про сьогоднішній матч не має сенсу. Цей матч — це підсумок усього нашого сезону. Так, як ми виглядали сьогодні на полі, так ми виглядали протягом усього чемпіонату.Від себе особисто хочу вибачитися перед кожним уболівальником, перед кожним фаном нашого клубу. Ми мусили пройти цей сезон і витримати його. Ми виконали поставлене завдання. Тепер будемо готуватися до наступного сезону, проведемо період перезавантаження в клубі. Адже було зроблено дуже багато помилок упродовж року, і ми будемо намагатися їх більше не повторювати.Ще раз хочу вибачитися — і перед керівництвом клубу та фанатами — за всю цю ситуацію. Це дуже неприємно, коли ми вже не першу гру не можемо перемогти. Ми очікуємо більшого, наше керівництво очікує більшого. Наша головна мета — забути цей сезон і почати все з чистого аркуша.— Пане Василю, чи можете конкретизувати, які саме помилки були допущені протягом цього сезону?— Зараз буде проведено аудит, зробимо детальний аналіз сезону і визначимо, де саме були допущені помилки. На жаль, деякі футболісти знизили вимоги до себе, деякі вважали, що вони важливіші за клуб. Футбол за це покарав — і досить жорстко. Тому кожен із нас має зробити серйозні висновки перед стартом нового сезону.— Тобто влітку можна очікувати серйозного оновлення складу ЛНЗ?— Ми вважаємо, що в нас хороші футболісти. Я не думаю, що клубу потрібна якась глобальна «чистка» чи кардинальні зміни. Потрібна насамперед зміна ставлення — кожного до клубу, до справи, якою ми займаємося і до тих завдань, які ми маємо виконувати.
👁 649 25-02-23 06:31
🎙Головний тренер ЛНЗ Роман Григорчук в ефірі УПЛ.ТБ прокоментував перемогу над Рухом: Романе Йосиповичу, ваші враження від дебюту? Чи вдався він?– Так, можна так сказати. Я не можу сказати за всю гру, але за перший тайм скажу, що хлопці повернули мене в такий стан, коли я отримую задоволення від того, що вони роблять. Це дорого коштує. Перший тайм провели досить правильний. Не ідеальний, але дуже хороший і я задоволений. – А другий тайм?– У другому таймі не сподобався наш менталітет і наша філософія. Було видно, що треба сформувати в собі філософію переможців, щоб бути більш впевненими і правильно використовувати стратегічну ситуацію на полі. Ми мали зберігати контроль над матчем, незважаючи на те, що Рух трохи змінив малюнок своєї гри. Говорити мені зараз простіше, ніж це зробити, тому треба ще потерпіти і попрацювати. – На скільки відсотків команда вже реально розуміє те, що ви хочете бачити на полі? – Я хлопцям сказав: я щасливий бути тут і мати таку команду, бо в ній величезна кількість дуже талановитих футболістів. Отримую величезне задоволення від співпраці, бо їхній талант, іхній розум, їхні голови дозволяють розуміти все. У нас немає такого, що я б їм диктував стиль гри. Певний час тренерський штаб вивчав футболістів, їхні характеристики й можливості. Виходячи з цього, ми сформували стиль гри, в якому футболістам було б комфортно. Щоб вони могли реалізувати свої найкращі якості. Важливо, щоб вони вірили у те, що вони роблять і у футбол, в який грають, і отримували задоволення. Ну я скажу, що в першому таймі я отримував задоволення.
👁 1,400 24-11-06 15:30
🔥АКАДЕМІЯ ЛНЗ ОГОЛОШУЄ ЗИМОВИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДБІР!«Доброго дня! Коли будуть відбори в вашу академію?» – питання, яке багатьох цікавило. НАРЕШТІ, МИ МОЖЕМО НА НЬОГО ВІДПОВІСТИ😉📆 Старт вже 8 грудня!!!Запрошуємо на відбір здібних та талановитих юнаків 2011–2013 р.н., які хочуть стати частиною родини великого футболу!❗️ Гарантуємо безкоштовне проживання, харчування, навчання, екіпірування, участь у Всеукраїнських та Міжнародних турнірах, а також Чемпіонаті ДЮФЛУ.Відбір проходитиме в м. Черкаси, на тренувальній базі ФК ЛНЗ🧑‍💻 Щоб подати заявку, необхідно заповнити анкету👇https://forms.gle/22Whpg5sGx14FSTFA📞 Після подачи заявки очікуйте дзвінка від селекційної службиЛови свій шанс досягнути висот у професійному футболі пройшовши відбір в Академію «ЛНЗ»! Давайте творити історію разом!Виникли питання щодо відбору? Телефонуй нашій селекційній службі:+380672624010+380685047879* Усім бажаючим пройти конкурсний відбір обов’язково необхідно мати з собою довідку від лікаря про дозвіл займатися футболом, спортивну форму і взуття для складання контрольних нормативів (кросівки й футбольне взуття).