Джерело
Федерація Баскетболу України 🇺🇦🏀 | У жіночій Суперлізі відбулися два поєдинки між Вінницею та Київ-Баскет...
1 280 Охват/переглядів
2025-10-19 18:37
Повідомлення №15629
🏀 У жіночій Суперлізі відбулися два поєдинки між Вінницею та Київ-Баскетом, які подарували чимало цікавих моментів і напруженої боротьби.🔥 У першій грі Жіноча команда Київ-Баскета здобула першу перемогу в сезоні, обігравши Вінницю з рахунком 69:59. Після рівної боротьби в перших трьох чвертях киянки вирішили долю матчу потужним ривком 11:0 у заключному відрізку. Найрезультативнішою стала Анастасія Кучерьонок (23 очки), а Діана Березова та Владислава Кіба оформили дабл-дабл.💪 У повторному матчі Вінниця-МедУніверситет здобула першу перемогу в сезоні жіночої Суперліги, взявши реванш у Київ-Баскета 70:66. Після поразки напередодні вінничанки зуміли переламати хід гри: поступаючись після першої половини, вони розпочали третю чверть ривком 12:0 і взяли ініціативу у свої руки. Киянки намагалися повернути перевагу, але господарки втримали переможний результат. Найкращими у складі Вінниці стали Вікторія Богаченко (21 очко, 8 підбирань) і Вікторія Огій (14 очок, 9 передач, 8 перехоплень).☝🏻 Сезон триває, і попереду ще багато яскравих протистоянь у жіночій Суперлізі!🩷#граємозавдякизсу