Джерело
Файні Новини | Шановні мешканці ЖК Файна Таун ! Враховуючи відключення електроенергії...
514 Охват/переглядів
2024-08-08 12:04
Повідомлення №288
Шановні мешканці ЖК Файна Таун ! Враховуючи відключення електроенергії та можливі затяжні відключення електроенергії взимку, що потягне за собою відсутність водопостачання на верхніх поверхах та відсутність опалення в багатоквартирних будинках, ініціативною групою мешканців розроблено концепцію/проект енергонезалежності для вирішення зазначених питань. Про що вас також повідомляли в чатах мешканців та в листівках в ліфтах. Асоціація ОСББ та Управляюча компанія підтримують ініціативу та зі свого боку також здійснюють всі необхідні дії. Наразі відкрито окремий рахунок Асоціації, на який буде здійснюватись цільовий збір коштів на відновлювані/незалежні джерела електричної енергії.Квитанції на добровільний внесок на відновлювані/незалежні джерела електроенергії виставляються всім квартирам та нежитловим (комерційним) приміщенням в розмірі 7309 грн. (сума порахована на проект ініціативною групою мешканців ЖК Файна Таун, контактна особа Безверхній Владислав, тел. 097 9074353, посилання на групу https://t.me/+uwCRKEniPURjNjEy ). Про збір коштів будемо повідомляти щотижнево.Слід зазначити, що остаточна вартість реалізації проекту впровадження СЕС може бути сформована після предметних розрахунків по кожному будинку (протяжність кабелів тощо), розрахунку вартості побудови в підвалах окремих вентильованих приміщень під розміщення інверторів та акумуляторів відповідно до пожежних норм, отримання експертної довідки щодо надійності даху для встановлення обладнання СЕС та можливих додаткових дообладнань покрівель, тощо. Наразі ці питання спільно опрацьовуються ініціативною групою мешканців, підрядниками та УК. Також слід враховувати можливу зміну вартості обладнання на дату його придбання. Та у подальшому передбачати збір коштів на технічне обслуговування сонячних панелей та акумуляторів з інверторами.Для отримання часткової компенсації у вигляді гранту (70% від вартості обладнання) при участі у програмі «ГРІНДІМ» ДУ «Фонд енергоефективності» необхідно зібрати 75% голосів співвласників (https://eefund.org.ua/greendim/ ). Для зручності мешканців є два варіанти:- можна заповнити і підписати листи опитування в Управляючій компанії; - можна роздрукувати листи опитування та власноруч заповнити і підписати їх вдома, після чого принести в УК.Для будь-якого з обраного варіанту співвласникам необхідно підтвердити право власності на приміщення (взяти з собою правовстановлюючий документ на квартиру/приміщення). Якщо для участі у програмі «ГРІНДІМ» не буде достатньо зібрано голосів/коштів, на ОСББ будуть придбані акумулятори та інвертори в межах зібраних коштів, з поданням документів на часткову компенсацію від КМДА.