Статистика telegram каналу - @familyofukraine

Батьки України

Subscribers: 1218
Photos: 2120  Videos: 1380  Links: 732 
Мы объявляем сбор материалов, подтверждающих геноцид мирных жителей Украины. Особенно все, что касается погибших детей 😔 📷Фото и видео зафиксированных преступлений путинской армии присылайте по адресу 👉 saveua2022@protonmail.com.
2021-12-26

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Батьки України
2024-03-12
Telegram: Contact @familyofukraine
2024-03-11
Батьки України
2024-03-06

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Первый танец, конечно с папочкой!😊❤️
Чрезмерная опека

Последствия влияния на ребенка чрезмерной родительской опеки, которые могут негативно отразиться на его развитии:

Если родители чрезмерно опекают ребенка дома, он ожидает того же самого и вне семьи. Когда он не получает такой же поддержки вне дома, то становится подавленным.

Чрезмерная опека может портить ребенка. Иногда родители выполняют все его необоснованные требования и считают такое поведение правильным. Однако требования ребенка растут. Потакание капризам ребенка делает его счастливым лишь на несколько дней, но портит его на всю жизнь.
Фото до посту
Такой вот первый поцелуй😊
🙏😔🇺🇦Понад 2023 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Росії. Станом на ранок 15 липня, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 561 дитина загинула та понад 1462 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Про це йдеться у звіті Офісу генпрокурора.

Найбільше постраждало дітей у таких областях: Донецькій – 564, Харківській – 406, Херсонській – 155, Дніпропетровській – 158, Київській – 131, Запорізькій – 121.
Фото до посту
Гаджеты того времени, Нью-Йорк, 1947 год.
Фото до посту
Зато такого точно ни у кого нет😁
Їй три. Батька забирають на війну. Повертається без ока.

Їй шість. Мама вичісує воші. Воші всюди. Обʼїдають.

Їй вісім. Вона бреде полем. Збирає колоски. Голодна. Багато тижнів-місяців голодна. Охоронець хапає і кидає її в яму.

В неї сімʼя. Вона будує дім. Пʼяний водій збиває на вулиці її сина.

Їй 84. Російська ракета влучає в ту хату, яку мозолями будувала, відмовляючи собі у всьому. Вона — з пораненою головою і без даху над головою.

Їй роблять трепанацію черепа.

Їй 85. Вона сидить в метро і продає квіти.
Обов'язково почитайте цей матеріал.
https://hromadske.ua/posts/cya-vijna-strashnisha-za-drugu-svitovu-istoriya-85-richnoyi-kvitkarki-yaku-znaye-vsya-stolichna-obolon?fbclid=IwAR27n7eMMPTgBhm8hRAjMNyfMP_iZgN6_hi1CrKMRgIMj8Rbn-RHe49AEEM
😡😡😡Викрадених росією українських дітей зомбують у Білорусі за схвалення Лукашенка.

Реальна кількість дітей віком від 6 до 17 років, які були примусово депортовані до Білорусі з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, ймовірно, вища за 2442. Про це йдеться в дослідженні Єльського університету.

Як зазначається у матеріалі, Білорусь "сприяла систематичним зусиллям росії з виявлення, збору, перевезення та перевиховання українських дітей". Там викрадені діти проходять військовий вишкіл та процес перевиховання, а Лукашенко схвалює використання та фінансування державних організацій для транспортування дітей з України до Білорусі.
🪶"Каждая мать надеется, что её дочь получит лучшего мужа, чем она, и убеждена, что её сын никогда не получит такую хорошую жену, как его отец"(с)
Дуэт любящего отца и трёхмесячной малышки 🥰💞
Дівчинка вперше побачила свою сестричку❤️
Как перестать кричать на детей.

Этот шаблон поможет вам найти истинные причины вашего срыва, например, спешка, стресс или усталость. Возможно, ребенок ни в чем не виноват.

•Попробуйте предугадать шторм.
Чтобы не сорваться на ребенка, нужно время, чтобы успокоиться. Если вы чувствуете, что вот-вот потеряете контроль над собой, сделайте несколько медленных и глубоких вдохов или просто уйдите из комнаты.

•Не создавайте завышенных ожиданий.
Часто разочарование происходит, когда ваши представления не оправдываются в реальности, например, вы надеялись, что ребёнок сделает домашнее задние самостоятельно, но этого не произошло. Важно помнить, что ваш малыш — всего лишь ребенок и он раздражает вас не потому, что ему это нравится, а просто по причине своей незрелости.

Помните, что именно вы являетесь для своего ребенка примером для подражания.
Щедрая маленькая хозяйка😁
❤️Как жаль, что детство не вернёшь!
Как жаль, что мы уже не дети.
Но дети есть уже у нас...
И это главное сокровище на свете!
🇺🇦 У «Дії» батьки зможуть оформлювати дозвіл на тимчасовий виїзд дітей до 16 років за кордон. Нова послуга буде повністю безоплатною, водночас доступним залишать звичайний спосіб оформлення згоди в нотаріуса.
Прийде день, коли будинок буде пустий, посуд буде помитий, кімнати прибрані, а одяг не валятиметься по кутах. Також ніхто не будет бігати, шуміти і просити вашої уваги.
Насолоджуйтеся своїми дітьми сьогодні, тому що ви не знаєте, як же сильно вам буде не вистачати всього, на що ви зараз скаржитесь...
Родители добрые, они простят😁
"Потерялся!"😂
Молодые мамы поймут☺️