Джерело
Faine Misto festival | Вірш присвячується усім Захисникам та Захисницям України. Дякуємо за в...
1 900 Охват/переглядів
2024-10-01 08:31
Повідомлення №4940
Вірш присвячується усім Захисникам та Захисницям України. Дякуємо за ваші подвиги, відвагу та самовідданність 💙💛«...і той, що був логістом й працював на Новій пошті, і той, який мав три корови і любив їх пасти, і той, що марив військом і якого запаяло, і той, що у зимову ніч морозну поділився запальничкою, і той, який міняв валюту на базарі, і той, котрий на ровері міг їхати по сорок кілометрів, і той, з яким у таборі дитячому були вожатими, і той, що хіміком був в київській лабораторії, і той пожежник, що призвався, незважаючи на бронь, і той, котрий нікуди не спішив, бо розлучився, і той, що керував друкарнею у Харкові, і той, який літав на fpv ще з дев’ятнадцятого року, і той, що говорити краще вмів ніж воювати, і той, що був з поважних київських ультрас, і той, який тримав район і був бандитом, і той, що миротворцем був в Іраку, і той, що був експертом з розвитку громад, і той, що був ведучим телебачення, і той історик й барабанщик у рок-групі, і той, який організовував концертні тури для артистів, і той, який не міг не пропустити жодної спідниці, і той, що працював сім років в податковій,і навіть двоє тих, що були депутатами міськради, і двоє тих, що вибрались з-під обстрілів в Бердянську, і той, що нелегальним був туристом Байконуру, і той, що свого часу був кремлівським в’язнем, і той, що бачив, як руйнують рідний Маріуполь, і той, що повернувся із російського полону, і той, що уявляв себе колись поетом, — зі щитом, бо той, з яким колись ми грали в Conter Strike, бо той, хто малював аеропорт донецький, бо той, супроти кого грав футбол, бо той, який не був на КМБ до бойових, бо, той, що віршами балакав вже без вісті більше року, бо той, що гаслом Слава Україні журавлів вітав, бо та, котра казала «Дякую за службу», бо той, що був істориком й дослідником УПА, бо той, котрий на бойові ходив із далматинцем, бо той, за що не брався, все вдавалося, бо ті, що з добрими очима і нервовим тіком, бо той, що режисером був і заснував Дім ветерана, — на щиті... Бо всі вони колись були цивільними.»З книги «Історії, які варто почути»; уривок вірша «ЗІ ЩИТОМ І НА ЩИТІ» (С) Юрій Матевощук – військовослужбовець, керівник Амфітеатру.🦾 Підтримати бригаду НГУ Азов незмінно можна на сайті фестивалю, за посиланням: fainemisto.com.ua/donate