Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - eye_ukrainew
Додано 14 лип 2024

eye_ukrainew

@eye_ukrainew
Кількість підписників: 14
Фото: 3,450
Відео: 1,360
Посилання: 1,250
Опис:
You can view and join @eye_ukrainew right away.

👥 Кількість підписників

14
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +2

👁️ Середній перегляд на повідомлення

10 089
Середній/День:: 13,000
Середній/Тиждень:: 8,021
ERR: 72064.29%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія змін назви

eye_ukrainew 2026-04-04
Око України - Захід. 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 13,800 26-01-22 18:27
Унікальну підводну спецоперацію в умовах морозу до –15 °C провели водолази ДСНС України.Унаслідок російського обстрілу одна зі столичних ТЕЦ зазнала підтоплення через пошкодження труби. Це суттєво ускладнювало ремонт обладнання, від якого залежить тепло й електропостачання в оселях тисяч людей.Не вагаючись, у крижаній воді та за екстремальних умов наші водолази розпочали роботи з ліквідації пошкоджень. Спецоперація тривала 6 діб. Витік води було зупинено, що дозволило службам продовжити відновлювальні роботи.Висловлюю щиру вдячність водолазам ДСНС за професіоналізм!Дякую Президенту України за високе державне відзначення їхньої роботи. Відповідно до Указу: • орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено Артема Орлова, Дениса Фролова та Михайла Хижняка; • орденом Данила Галицького - Андрія Власенка; • медаллю «Захиснику Вітчизни» - Антона Гайтана.Це приклад відповідальності й мужності, які тримають країну в найскладніших умовах. 🆘 Дякую особовому складу ДСНС за службу та відданість людям
👁 15,900 26-01-16 14:35
⚡️⚡️Уражено склад боєприпасів противника на ТОТ Запорізької області та уточнено результати удару по "Атлант Аеро"⚡️У межах заходів зі зниження наступальних можливостей російського агресора в ніч на 16 січня підрозділи Сил оборони України завдали ураження по складу боєприпасів підрозділу зі складу 76 десантно-штурмової дивізії (м. Приморськ, тимчасово окупована територія Запорізької області).💥Зафіксовано влучання в ціль. Масштаби збитків уточнюються.⚡️🧐Крім того, уточнено результати удару по підприємству «Атлант Аеро» (м. Таганрог, Ростовська область, рф). Підтверджено пошкодження цеху кінцевого складання БпЛА, двох виробничих цехів, а також адміністративної будівлі підприємства.Нагадуємо, що 13 січня 2026 року Сили оборони України завдали удару ракетами українського виробництва по підприємству "Атлант Аеро" (м. Таганрог, Ростовська область, рф). На цьому об'єкті здійснюється повний цикл проєктування, виготовлення та випробування ударно-розвідувальних безпілотних літальних апаратів типу "Молнія", а також виготовлення комплектувальних виробів до БпЛА «Оріон» для потреб окупаційних військ рф.💪Сили оборони України й надалі системно здійснюють заходи, спрямовані на послаблення наступальних спроможностей та воєнно-економічного потенціалу російських окупантів з метою примушення рф до припинення збройної агресії проти України. 💥Далі буде.Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 12,200 26-01-15 10:32
Птахи СБС винесли 6 одиниць ЗРК та РЛС з системи хробачої ППО за 48 годин, засобами middle strike у оперативній* глибині окупованих територій Донецької та Запорізької обл. Ось такий секстет-ансамбль:🔥ЗРК ТОР (Маріупольський р-н, Донецької обл., ТОТ)🔥РЛС ВІТЯЗЬ 50Н6Е (Маріупольський р-н, Дон.обл., ТОТ)🔥ЗРК БУК (Пологівський р-н, Запорізької обл., ТОТ)🔥ЗРК БУК М1 (Волноваський р-н, Донецької обл., ТОТ)🔥ЗРК СТРІЛА-10 (Пологівський р-н, Запорізької обл, ТОТ)🔥ЗРК ТОР М2 (Пологівський р-н, Запорізької обл, ТОТ)Візити ввічливості нанесені Птахами 412 бригади Немезис СБС у координації новоствореного Центру глибинного ураження Угруповання СБС протягом 48 годин 12-14 січня 2026 року. Приблуду ЗРК Стріла-10 тим часом увіткнули Птахи 413 полку СБС «Рейд». *оперативна глибина уражень склала від 46 до 160 км від лбз, з боєвою частиною понад 10 кг, що не залишає шансів на боєздатність тим легкоброньованим але високовартісним засобам окупанта. Слідкуй результати наживо тут:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦14.01.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 12,600 26-01-13 15:01
⚡️⚡️Уражено підприємство з виробництва БпЛА в Ростовській області рф та низку цілей на ТОТ України⚡️У межах заходів зі зниження наступальних можливостей російського агресора, в ніч на 13 січня, підрозділи Сил оборони України завдали удару ракетами українського виробництва по підприємству "Атлант Аеро" (м. Таганрог, Ростовська область, рф)."Атлант Аеро" здійснює повний цикл проєктування, виготовлення та випробування ударно-розвідувальних БпЛА типу "Молнія", а також комплектуючих до БпЛА "Оріон". Ураження даного об’єкта знизить спроможності противника з виробництва БпЛА та послабить можливості російського агресора щодо ударів по цивільних об'єктах на території України.🔥Ціль уражено - зафіксовано вибухи та пожежу у районі виробничих корпусів.Масштаби збитків уточнюються.⚡️Крім того, уражено низку цілей противника на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) України.⚡️Зокрема, на ТОТ Запорізької області - зенітний ракетний комплекс "Тор" (н.п. Черешневе); ЗРК "Тунгуска" (н.п Подспор'є), радіолокаційну станцію П-18-2 “Прима” (н.п.Лозуватка) та зосередження живої сили противника у районі Любимівки.⚡️На ТОТ Донецької області уражено склад боєприпасів і зосередження живої сили противника у районі Макіївки, а також зенітний ракетний комплекс "Тор" (Сонячне).Результати уточнюються.💪Сили оборони України продовжують планомірні дії зі зниження наступального та воєнно-економічного потенціалів російських окупаційних військ і примушення рф до припинення збройної агресії проти України.💥Далі буде.Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 12,100 26-01-09 13:51
Люди знову будуть нести продукти на польову кухню.Бо морози. І потрібно готувати гарячу їжу.Щоб інші вижили.Мені потрібно їхати до батьків.І я боюсь слизької дороги і добирання, але мушу, бо далі буде ще холодніше і гірше.Ще немає і 10ї години ранку, а вже Київ запускає 1 потяг від Лівобережної до Арсенальної, щоб люди могли дістатись правого берега.Він буде курсувати раз на 25 хвилин, але це круто. Справді.Київ відновлюється як Фенікс.Сьогодні в Києві загинули люди.І через підлість росії загинув медик, що примчав рятувати людей після прильоту, а рашисти вдарили туди знов.Вони часто так роблять.І це не викликає обурення в інших країнах.Бо ми не доносимо достатньо трагічно наші новини до світу.Хоча страждаємо від немитих щодня.Для наших Воїнів мені потрібні контакти (бажано в Харкові) ліцензійних перекладачів, що мають печатку і зможуть завірити перекладені копії паспортів.Якщо хтось має - діліться.Температура падає.Вчора Київ був прекрасний, бо всі дерева обледеніли і стояли наче в казці - де кожна гілочка в кришталевому облаштуванні.Це не гарно для дерев, але так красиво.Дороги теж наче скло.Не найкраща погода для пересувань на далекі відстані.Але зараз нічого не можна відкладати на потім.Бо "потім" може не настати...Сподіваюсь всі ми переживемо і цю зиму і війну.Чомусь вночі, коли летіли ті кляті ракети і вибухали гучно одна за одною, в мене була думка, що росія казиться як востаннє.Звісно, мозок намагається шукати заспокоєння навіть в жаху..А може й справді так?Хочеться вірити..За вікном летить сніг, наче хоче покрити білим покровом, все що наробили нелюди.Щоб було красиво, ніжно, мирно...Обіймаю кожного хто серцем з Україною і переживає то все з нами.Вистоїмо. Бо немає іншого виходу.Цьом#Дубровська09.01.2026 КиївTetiana Dubrovska Tainka Dubrovska Тетяна Дубровська
👁 4,160 26-01-09 10:19
Рятувальники ДСНС загасили всі пожежі, які виникли внаслідок російського обстрілу. Сили МВС працюють в чіткій координації над ліквідацією наслідків удару.Вночі росія цілеспрямовано била по цивільній і критичній інфраструктурі. Нелюдська мета ворога - залишити мільйони людей без світла, тепла й води посеред морозної зими. Це – свідомий та безжальний терор цивільних. Найбільше потерпіла столиця: пошкоджено 40 об’єктів, з них 20 - це житлові будинки. Крім того, росія атакувала Львів, Київщину, Кіровоградщину та Черкащину.До ліквідації наслідків залучено майже 500 рятувальників і 100 одиниць техніки. За потреби розгортаємо мобільні пункти обігріву.❗️Найпідступніші удари - по тих, хто рятує життя.У Дарницькому районі Києва ворог повторно вдарив по багатоповерхівці - у момент, коли на місці працювали рятувальники та медики. Загинув медичний працівник. Також поранено 5 рятувальників ДСНС, 4 медичних працівників та поліцейського.Це - свідомий удар по екстрених службах.Свідомий удар росії по людяності.На іншій локації у Дніпровському районі столиці після удару ворожого безпілотника виявили тіла 3 осіб. Двох загиблих ідентифікували, встановлюємо третю особу. Ще одна людина вважається безвісти зниклою. Станом на зараз у Києві загинуло 4 людини, щонайменше 25 поранено.На Київщині під атакою ворога були майже всі райони. Пожежі виникли у житлових будинках і господарських спорудах на Броварщині, Обухівщині, Бориспільщині.Загалом по країні працівники ДСНС врятували 40 людей.Серед них родина з Броварщини: мама, тато, бабуся та п’ятирічна дитина. Усім надано медичну допомогу.росія прагне занурити нас у холод та темряву. Ми маємо триматися разом – у турботі та взаєморозумінні. Тисячі людей по країні зараз працюють над тим, аби повернути тепло та світло у наші домівки. Їм потрібна наша підтримка. Дякую рятувальникам, медикам, поліцейським, енергетикам, комунальникам - тим, хто працює навіть під загрозою повторних ударів і не відступає. Вистоїмо
👁 11,300 26-01-07 11:03
⚡️⚡️Уражено нафтобазу у Бєлгородській області рф та склад МТЗ ⚡️В рамках зниження наступальних можливостей російського агресора у ніч на 7 січня підрозділи Сил оборони України завдали ураження по нафтобазі “Осколнєфтєснаб” у районі населеного пункту Котел Бєлгородської області рф. Нафтобаза задіяна у забезпеченні пальним армії окупантів. 🔥У результаті влучань у резервуари зафіксовано масштабну пожежу на об’єкті. ⚡️Також, з метою порушення логістики противника, на тимчасово окупованої території Донецької області уражено склад матеріально-технічних засобів підрозділу 20-ї мотострілецької дивізії загарбників. Ступінь завданих збитків в обох випадках уточнюється.⚡️🧐Окрім того, за результатами попередніх уражень встановлено, що на нафтобазі стратегічного резерву “Темп” у Ярославській області рф пошкоджено два вертикальних резервуари РВС-5000.💪Сили оборони продовжують вживати заходів, щоб підірвати наступальний та воєнно-економічний потенціали російських окупантів і змусити рф припинити збройну агресію проти України.💥Далі буде!Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 10,100 26-01-07 08:22
Очко, воно таке: Птахи СБС подзьобали 21 обʼєкт у глибині ворожих та окупованих територій 2-7 січня засобами глибинного ураження.Різнобарвʼя обʼєктів наступне:Птахи 1 оц СБС прикурили 4 січня найбільший на болотах оборонний завод хімічних джерел живлення: 🔥ВПК-підприємство “Енергія” (ЄЛЕЦЬ, Липецька обл., рф)- оборонний завод на болотах з промислового виробництва джерел живлення до Іскандерів, керованих ракет морського базування та до модулів, що перетворюють некеровані авіабомби у керовані. Птахи СБС щоночі підтримують тонус хробачих наливайок та хімки. Серед чутливих цілей в період з 2 по 7 січня було подзьобано:🔥Новокуйбишевський НПЗ (Самарська обл., рф) сумісна робота 1 оц СБС, батальйону «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра» та ССО- в ніч 02.01🔥Альметьевський нафто-хаб(Республіка Татарстан, рф)- комплекс первинної обробки сирої нафти до 15 млн тон на рік- в ніч 02.01🔥Афіпський НПЗ - в ніч 02-03.01(Краснодарський край, рф)🔥Рязанський НПЗ - 04.01 (Рязанська обл, рф)🔥Ярославльский НПЗ- в ніч 05-06.01(Ярославль, рф)🔥Хімкомбінат “Кирово-Чепецкий” (Кіровська обл., рф) виробник азотної кислоти та азотно-сульфатної суміші для вибухотехнічної галузі- в ніч 05-06.01🔥Хімкомбінат “Дорогобуж»(НОВОМИХАЙЛІВСЬКЕ, Смоленьска обл., рф)-виррбеицтво до 1,5 млн т на рік концентрованої азотної кислоти, що виступає сировиною для виробництва тротилу, октогену, гексогену та інших вибухових речовин- в ніч 05-06.01🔥Нафтобаза Виползово (Старий Оскіл, Белгородської обл, рф)- 06-07.01🛬🔥З метою подавлення активності авіації противника ведеться регулярна робота по аеродромам та авіабазам противника. Щоночі працюємо по військовим обʼєктам у ТОТ і не ТОТ:🔥логістичний хаб, нп Хліборобне (Запоріжської обл, ТОТ)🔥логістичний хаб, нп Софіївка (Запоріжської обл, ТОТ)🔥склад бп, нп Новоказанкувате (Запоріжської обл, ТОТ)🔥склад ПММ, нп Сорокіне (Луганської обл, ТОТ)🔥ПТД ос 76 дшд, нп Селідове (Донецької обл, ТОТ)🔥КСП підрозділу 76 дшд, нп Гірник (Донецької обл, ТОТ)🔥склад артилерійських БП 2А (нп Міжгірʼя, АР Крим, ТОТ)Очі та Жало- хробачий жах. Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦07.01.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 13,000 25-12-27 11:54
⚡️ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 503 ЦІЛІ ПРОТИВНИКА У ніч на 27 грудня (з 18:00 26 грудня) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування.❗️Основний напрямок удару – Київщина.Загалом радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 559-ти засобів повітряного нападу – 40 ракет та 519 БпЛА різних типів:- 519 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотники інших типів) із напрямків Курськ, Орел, Міллерово, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф, Гвардійське – ТОТ АР Крим (близько 300 із них – «шахеди»);- 10 балістичних/аеробалістичних ракет Іскандер-М/Х-47М2 «Кинджал» (райони пусків – Рязанська, Брянська обл. – рф);- 7 крилатих ракет Іскандер-К/Калібр (район пуску – Ростовська область, акваторія Чорного моря);- 21 крилатої ракети Х-101 (райони пусків – повітряний простір Вологодської обл. - рф);- 2 крилатих ракет Х-22 із повітряного простору над акваторією Чорного моря.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України. 💥За попередніми даними, станом на 13.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 503 повітряні цілі:- 474 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотників інших типів);- 6 балістичних/аеробалістичних ракет Іскандер-М/Х-47М2 «Кинджал»;- 4 крилаті ракети Іскандер-К/Калібр;- 19 крилатих ракет Х-101.Зафіксовано влучання 10 ракет та 25 ударних БпЛА на 30-ти локаціях, падіння збитих (уламки) – на 16 локаціях.Крім того, одна з ракет не досягла цілей, інформація щодо 15 (локаційно втрачених) БпЛА уточнюється, декілька ворожих БпЛА в повітрі. Дотримуйтесь заходів безпеки! Тримаймо небо! 🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 14,400 25-12-23 18:43
🇺🇦 Перед підривом підводного човна в Новоросійську СБУ уразила морський літак-розвідник Іл-38Н💬Служба безпеки України розкрила раніше невідомі деталі підготовки до підриву російського підводного човна в порту Новоросійськ. Одним із ключових етапів цієї спецоперації стало виведення з ладу російського протичовнового літака, який міг перешкодити ураженню ворожої субмарини.💬При підготовці до удару по підводному човну співробітники 13-го Головного управління Департаменту військової контррозвідки СБУ уразили модернізований літак-розвідник Іл-38Н («Sea Dragon») на авіабазі Єйськ.💬Це повітряне судно призначене для морської розвідки, пошуку підводних човнів, контролю акваторій, встановлення мінних загороджень і нанесення торпедних ударів. Уражений борт активно протидіяв роботі морських дронів СБУ. Орієнтовна вартість цього літака становить 24 млн доларів США.💬У Чорному морі росіяни мали лише одне повітряне судно цього класу, здатне виявити підводний дрон «Sub Sea Baby» під час його руху до цілі. Виведення цього протичовнового літака з ладу забезпечило успішне виконання основної частини спецоперації - підрив субмарини класу «Варшавянка».