Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Extreme_tourism_company
Додано 06 гру 2025

Extreme_tourism_company

@extreme_tourism_company
Кількість підписників: 8 785
Фото: 1,230
Відео: 1,880
Посилання: 315
Опис:
Канал бійців спецпідрозділу 🇺🇦. Викладаємо кадри роботи групи, ділимося бойовим досвідом, аналізуємо події фронту, країни та світу. Канал буде корисним для військових, цивільних, та любителів високоточної зброї. Співпраця: @OSTAP_ETC

👥 Кількість підписників

8 785
Середній/День:: -4
Середній/Тиждень:: -19
Середній/Місяць:: -136

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,760 26-02-21 09:20
❗️Фанклуб путіна в Європі ― кремль планує використати так званих “пацифістів” на Мюнхенській безпековій конференції Напередодні та під час Мюнхенської конференції з безпеки, яка відбудеться в Німеччині 13-15 лютого 2026 року, спецслужби держави-агресора росії мають намір провести масштабну гібридну кампанію із залученням так званих “пацифістських” рухів в Європі. Одним із основних учасників вигідної кремлю кампанії, що включатиме проведення вуличних антиукраїнських акцій та скоординовану інформаційну активність, стане Friedensbewegung (“Рух за мир”). ➡️Наративи, які поширюватимуть під час кампанії в інтересах москви, спрямовані на відбілювання злочинної політики кремля та припинення західної допомоги українському народу у війні проти держави-агресора росії, зокрема ― “підтримка України провокує третю світову війну”, “ЄС і НАТО — агресори”, “росія не становить загрози для Європи” тощо. Friedensbewegung ― так звана “децентралізована мережа антивоєнних, пацифістських та антимілітарних ініціатив, груп і коаліцій”, що була сформована у 50-80 роках ХХ століття для виступів проти політики НАТО та розміщення ядерної зброї, зокрема в Західній Німеччині. Прикметно, що найактивніші учасники Friedensbewegung зараз ― це особи, пов’язані з російськими спецслужбами. ◾️Серед них ― єлєна колбаснікова, 20.03.1975 р.н. Вона організувала низку антиукраїнських мітингів у Кельні та Дюссельдорфі, відкрито підтримує путінський режим. У 2023 році отримала російське громадянство. Також в активі кремля перебуває і партнер колбаснікової ― макс шлунд (ростислав теслюк), 23.04.1985 р.н. Тісно пов’язаний із так званими російськими “казакамі” шлунд допомагав організовувати прокремлівські мітинги в Німеччині. У 2024 році після обшуків німецької прокуратури у помешканнях шлунда й колбаснікової за підозрою в незаконному зберіганні зброї обоє втекли на росію. ▪️Ще один учасник кампанії, який відіграє ключову роль у поширенні кремлівського порядку денного в мережі організацій Friedensbewegung ― вячєслав зеєсвальд. Так званий “проросійський активіст” систематично просуває наративи москви в Німеччині та прославляє злочинну політику російського диктатора владіміра путіна через свій Telegram-канал. Зеєсвальд підтримує контакти з російськими спецслужбами та ультраправими організаціями в Європі. ГУР МО України акцентує ― троє вказаних фігур та інші провідні учасники Friedensbewegung використовують різні методи поширення наративів кремля: іноді їх камуфлюють в обгортку так званих “мирних ініціатив”. Насправді ж лейтмотивом їхньої діяльності в Німеччині та загалом у Європі є відбілювання іміджу росії, яка вчинила низку воєнних злочинів в Україні, а також просування капітулятивних тез про начебто необхідність задоволення усіх вимог москви заради “миру в усьому світі”. ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 1,790 26-02-13 13:58
Указом 108/2026 Президент вніс зміни до Положення про проходження служби. Важлива зміна полягає у тому, що раніше ВСІ військовослужбовці отримували звання молодшого і старшого сержантського складу, молодшого офіцерського складу через рік служби, а вищого сержантського і старшого офіцерського складу - через два роки служби. Тобто, лейтенант через рік отримував звання ст. л-нта, ще через рік капітана, і ще через рік майора. Завдяки такій правовій нормі люди в тилових частинах, які і близько війну не бачили, росли від лейтенанта до майора за три роки 🤯. Звичайно, це повний абсурд. Ми виродили 25-річних нестелепних майорів, яких тепер не знаємо куди дівати, бо вони крім журналів з охорони праці нічого не бачили, а зі зброї стріляли лише по картону на полігоні. Будь-який солдат чи сержант з бойовим досвідом заткне за пояс такого майора у всіх відношеннях (крім заповнення журналів з ОП, звичайно). Скоротити строки звань для бойових підрозділів правильно і корисно, але ж не для тилових...Зараз же норма щодо скорочення термінів у званнях буде стосуватись лише бойових частин і осіб, які не менше 3 місяців проходили службу у бойових частинах. Дуже потрібні зміни, але їх необхідно було внести ще роки три назад.
👁 1,720 26-01-25 15:15
Прийняв пропозицію міністра оборони приєднатися до його команди на посаді радника міністра. Всі розуміють, що сучасна війна – це війна розумів і технологій.Я вірю, що Федоров і наша команда, частиною якої я став, зможуть досягти значних результатів у цій складній сфері. Я постійно буваю на фронтах, спілкуюся з солдатами та офіцерами, знаю всю проблематику армії. Мені довіряють багато військових нашої країни. До мене надходить найрізноманітніша інформація з перших рук. За горизонтальними зв'язками я давно працюю з усіма відомствами і структурами. Моє коло спілкування – це найрозумніші і найтолковіші люди країни, як серед військових і силовиків, так і серед розробників і виробників.Чого мені не вистачало? Швидкої і результативної реакції військового керівництва країни на мої пропозиції, ідеї і побоювання. Весь цей час у багатьох технологічних напрямках ми не випереджали противника, а тягнулися за ним. Бюрократія, байдужість, лобіювання чиїхось інтересів не давали нам динамічно розвиватися. Чому ворог багато чого робить швидше за нас? Чому він миттєво масштабує наші ж рішення швидше за нас? Може, щось у нас не так і нарешті пора це змінювати?Звичайно, вся система буде чинити опір змінам і нам буде складно, але я вірю, що у команди Федорова все вийде. З радістю та оптимізмом приступаю до виконання своїх обов'язків.
👁 2,110 26-01-03 08:53
У вищому керівництві пройшли просто шалені зміни. З початку війни маємо вже четвертого міністра оборони. Насправді це викликає дуже багато питань: а як призначали попередніх? Наступали на одні і ті ж граблі? Якщо попередні міністри гарно працювали, то чому їх зняли? Якщо погано, то чому вони не притягнуті до відповідальності за неналежне виконання посадових обов'язків і продовжують займати керівні посади? Але то таке, ми військові, нам не можна думати, ми лише виконуємо...Новий міністр оборони - Михайло Федоров, зараз міністр Цифрової трансформації. Вважаємо його людиною розумною, порядною і професійною. Федоров займається питаннями «Лінії дронів», цифровізації державних послуг і процесів. На нашу думку, в тому числі завдяки його зусиллям Україна зробила значний крок вперед у цифровізації і спрощенні отримання державних послуг. АЛЕ, йому 34 роки... Молодий? Та наче ні... Але і не особливо досвідчений для таких посад... І головне: до армії не має ніякого відношення. Зрозуміло, що міністр оборони має виконувати суто адміністративні функції керівника. Для управління веденням бойових дій є Головнокомандувач. Але все ж, якщо Федоров топовий тіп в цифровізації, то, може, нехай нею і займається? А військові будуть займатись всім, що пов'язано з армією, її адмініструванням і забезпеченням.
👁 1,620 25-12-12 12:08
➡️ В результаті успішної операції Сил Оборони було заблоковано противника у Куп'янську та зачищено всю північно-західну околицю міста⚔️ Важка і довга операція триває, адже кацапські анклави ще є у центральній частині міста. У мережі вже чимало кадрів, які підтверджують успішні дії СОУ, тому ми публікуємо ті відомості, про які уже безпечно казати.🔄 Операція почалася зі створення рубежу блокування та відрізання гарнізону противника у місті від основних сил. Сили Оборони відносно блискавично зайняли Радьківку та Кіндрашівку, а також взяли під вогневий контроль Голубівку. Після цього відбулася зачистка Мирового (окупаційна радянська назва Московка) та північно-західних околиць самого Куп'янська. 👤 Сили Оборони продовжують виявлення та знищення виродків вже у центральній частині міста, де кацап має декілька анклавів, куди ті змушені були відтягнутися. Операція триває.🫡 Спільна робота ударного угрупування 2 КНГУ "Хартія" (підрозділів ЗСУ, НГУ, ГУР, ССО, СБУ "Альфа", КОРД та ВСП), а також ТГр "Куп'янськ".Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат