❗️Фанклуб путіна в Європі ― кремль планує використати так званих “пацифістів” на Мюнхенській безпековій конференції Напередодні та під час Мюнхенської конференції з безпеки, яка відбудеться в Німеччині 13-15 лютого 2026 року, спецслужби держави-агресора росії мають намір провести масштабну гібридну кампанію із залученням так званих “пацифістських” рухів в Європі. Одним із основних учасників вигідної кремлю кампанії, що включатиме проведення вуличних антиукраїнських акцій та скоординовану інформаційну активність, стане Friedensbewegung (“Рух за мир”). ➡️Наративи, які поширюватимуть під час кампанії в інтересах москви, спрямовані на відбілювання злочинної політики кремля та припинення західної допомоги українському народу у війні проти держави-агресора росії, зокрема ― “підтримка України провокує третю світову війну”, “ЄС і НАТО — агресори”, “росія не становить загрози для Європи” тощо. Friedensbewegung ― так звана “децентралізована мережа антивоєнних, пацифістських та антимілітарних ініціатив, груп і коаліцій”, що була сформована у 50-80 роках ХХ століття для виступів проти політики НАТО та розміщення ядерної зброї, зокрема в Західній Німеччині. Прикметно, що найактивніші учасники Friedensbewegung зараз ― це особи, пов’язані з російськими спецслужбами. ◾️Серед них ― єлєна колбаснікова, 20.03.1975 р.н. Вона організувала низку антиукраїнських мітингів у Кельні та Дюссельдорфі, відкрито підтримує путінський режим. У 2023 році отримала російське громадянство. Також в активі кремля перебуває і партнер колбаснікової ― макс шлунд (ростислав теслюк), 23.04.1985 р.н. Тісно пов’язаний із так званими російськими “казакамі” шлунд допомагав організовувати прокремлівські мітинги в Німеччині. У 2024 році після обшуків німецької прокуратури у помешканнях шлунда й колбаснікової за підозрою в незаконному зберіганні зброї обоє втекли на росію. ▪️Ще один учасник кампанії, який відіграє ключову роль у поширенні кремлівського порядку денного в мережі організацій Friedensbewegung ― вячєслав зеєсвальд. Так званий “проросійський активіст” систематично просуває наративи москви в Німеччині та прославляє злочинну політику російського диктатора владіміра путіна через свій Telegram-канал. Зеєсвальд підтримує контакти з російськими спецслужбами та ультраправими організаціями в Європі. ГУР МО України акцентує ― троє вказаних фігур та інші провідні учасники Friedensbewegung використовують різні методи поширення наративів кремля: іноді їх камуфлюють в обгортку так званих “мирних ініціатив”. Насправді ж лейтмотивом їхньої діяльності в Німеччині та загалом у Європі є відбілювання іміджу росії, яка вчинила низку воєнних злочинів в Україні, а також просування капітулятивних тез про начебто необхідність задоволення усіх вимог москви заради “миру в усьому світі”. ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Указом 108/2026 Президент вніс зміни до Положення про проходження служби. Важлива зміна полягає у тому, що раніше ВСІ військовослужбовці отримували звання молодшого і старшого сержантського складу, молодшого офіцерського складу через рік служби, а вищого сержантського і старшого офіцерського складу - через два роки служби. Тобто, лейтенант через рік отримував звання ст. л-нта, ще через рік капітана, і ще через рік майора. Завдяки такій правовій нормі люди в тилових частинах, які і близько війну не бачили, росли від лейтенанта до майора за три роки 🤯. Звичайно, це повний абсурд. Ми виродили 25-річних нестелепних майорів, яких тепер не знаємо куди дівати, бо вони крім журналів з охорони праці нічого не бачили, а зі зброї стріляли лише по картону на полігоні. Будь-який солдат чи сержант з бойовим досвідом заткне за пояс такого майора у всіх відношеннях (крім заповнення журналів з ОП, звичайно). Скоротити строки звань для бойових підрозділів правильно і корисно, але ж не для тилових...Зараз же норма щодо скорочення термінів у званнях буде стосуватись лише бойових частин і осіб, які не менше 3 місяців проходили службу у бойових частинах. Дуже потрібні зміни, але їх необхідно було внести ще роки три назад.
Прийняв пропозицію міністра оборони приєднатися до його команди на посаді радника міністра. Всі розуміють, що сучасна війна – це війна розумів і технологій.Я вірю, що Федоров і наша команда, частиною якої я став, зможуть досягти значних результатів у цій складній сфері. Я постійно буваю на фронтах, спілкуюся з солдатами та офіцерами, знаю всю проблематику армії. Мені довіряють багато військових нашої країни. До мене надходить найрізноманітніша інформація з перших рук. За горизонтальними зв'язками я давно працюю з усіма відомствами і структурами. Моє коло спілкування – це найрозумніші і найтолковіші люди країни, як серед військових і силовиків, так і серед розробників і виробників.Чого мені не вистачало? Швидкої і результативної реакції військового керівництва країни на мої пропозиції, ідеї і побоювання. Весь цей час у багатьох технологічних напрямках ми не випереджали противника, а тягнулися за ним. Бюрократія, байдужість, лобіювання чиїхось інтересів не давали нам динамічно розвиватися. Чому ворог багато чого робить швидше за нас? Чому він миттєво масштабує наші ж рішення швидше за нас? Може, щось у нас не так і нарешті пора це змінювати?Звичайно, вся система буде чинити опір змінам і нам буде складно, але я вірю, що у команди Федорова все вийде. З радістю та оптимізмом приступаю до виконання своїх обов'язків.
У вищому керівництві пройшли просто шалені зміни. З початку війни маємо вже четвертого міністра оборони. Насправді це викликає дуже багато питань: а як призначали попередніх? Наступали на одні і ті ж граблі? Якщо попередні міністри гарно працювали, то чому їх зняли? Якщо погано, то чому вони не притягнуті до відповідальності за неналежне виконання посадових обов'язків і продовжують займати керівні посади? Але то таке, ми військові, нам не можна думати, ми лише виконуємо...Новий міністр оборони - Михайло Федоров, зараз міністр Цифрової трансформації. Вважаємо його людиною розумною, порядною і професійною. Федоров займається питаннями «Лінії дронів», цифровізації державних послуг і процесів. На нашу думку, в тому числі завдяки його зусиллям Україна зробила значний крок вперед у цифровізації і спрощенні отримання державних послуг. АЛЕ, йому 34 роки... Молодий? Та наче ні... Але і не особливо досвідчений для таких посад... І головне: до армії не має ніякого відношення. Зрозуміло, що міністр оборони має виконувати суто адміністративні функції керівника. Для управління веденням бойових дій є Головнокомандувач. Але все ж, якщо Федоров топовий тіп в цифровізації, то, може, нехай нею і займається? А військові будуть займатись всім, що пов'язано з армією, її адмініструванням і забезпеченням.
➡️ В результаті успішної операції Сил Оборони було заблоковано противника у Куп'янську та зачищено всю північно-західну околицю міста⚔️ Важка і довга операція триває, адже кацапські анклави ще є у центральній частині міста. У мережі вже чимало кадрів, які підтверджують успішні дії СОУ, тому ми публікуємо ті відомості, про які уже безпечно казати.🔄 Операція почалася зі створення рубежу блокування та відрізання гарнізону противника у місті від основних сил. Сили Оборони відносно блискавично зайняли Радьківку та Кіндрашівку, а також взяли під вогневий контроль Голубівку. Після цього відбулася зачистка Мирового (окупаційна радянська назва Московка) та північно-західних околиць самого Куп'янська. 👤 Сили Оборони продовжують виявлення та знищення виродків вже у центральній частині міста, де кацап має декілька анклавів, куди ті змушені були відтягнутися. Операція триває.🫡 Спільна робота ударного угрупування 2 КНГУ "Хартія" (підрозділів ЗСУ, НГУ, ГУР, ССО, СБУ "Альфа", КОРД та ВСП), а також ТГр "Куп'янськ".Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат