Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Екстрені Южного
Додано 14 лип 2024

Екстрені Южного

@extrayuzhny
Кількість підписників: 7 025
Фото: 17,800
Відео: 3,630
Посилання: 3,280
Опис:
Оперативні новини та екстрені події Південного (Южне), важливі повідомлення та інформація для безпеки мешканців громади.

👥 Кількість підписників

7 025
Середній/День:: -6
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: +69

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 377
Середній/День:: 1,540
Середній/Тиждень:: 1,241
ERR: 19.6%

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 12
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,110 26-02-18 13:55
Продовжуємо знайомити вас із друзями та прихильниками нашої організації. Цього разу Південнівського осередку ГО «Захист Держави» 👋👩🏻 Наша героїня — голова Молодіжної ради міської територіальної громади Віолетта Бондар. Вона є однією з ініціаторок створення цього молодіжного об’єднання. Ще працюючи журналісткою-медіаторкою у Південному, Віолетта порушувала питання необхідності молодіжного представництва, ініціювала відкриті обговорення та провела круглий стіл, який об’єднав активну молодь і представників влади навколо ідеї створення ради. 🔸 Ще до обрання головою, разом із командою Молодіжної ради, вона стала співавторкою проєктів і однією з реалізаторок перших молодіжних ініціатив. Саме тоді були започатковані відкриті зустрічі, молодіжні діалоги, творчі активності та заходи підтримки, зокрема арттерапевтичні події для молоді громади. Наразі Віолетта разом із командою активно співпрацює з Південнівським осередком ГО «Захист Держави»: розробляють спільні заходи та стратегію посилення ролі молоді в громаді 🤝Сайт • Фейсбук • Ютуб • Інстаграм
👁 1,160 26-02-16 12:18
Дозволити агресору щось забрати – це велика помилка. Це була велика помилка від самого початку, ще з 2014 року. І навіть раніше – під час нападу та окупації частини Грузії. І ще раніше, під час окупації Чечні, коли все було зруйновано й був мільйон жертв – вбитих і поранених.Багато помилок було зроблено. Саме тому зараз я не хочу бути Президентом, який повторить помилки своїх попередників або інших людей. І йдеться не лише про Україну. Я кажу про лідерів різних країн, які дозволили такій агресивній країні, як Росія, зайти на їхню територію.Бо Путіна не можна зупинити поцілунками чи квітами. Я цього ніколи не робив, і тому не вважаю, що це правильно. Моя порада всім: не робіть цього з Путіним.Інакше буде перший крок, а потім за п'ять років він відновить своє військо, збільшить кількість солдатів, і його армія буде добре навчена. Бо він втратив багато навчених людей. Зараз він втрачає 30–35 тис. людей на місяць.Можете собі це уявити у XXI столітті? Можете собі уявити: він втрачає 35 тис. щомісяця? Я не впевнений, що він про це знає.
👁 1,190 26-02-13 09:24
Як досягти карʼєрного успіху після військової служби? 🪖👉 Це питання стало основною темою робочої зустрічі за участю представників Південнівського осередку ГО «Захист Держави». Захід відбувся на базі Південного відділу Одеської філії обласного центру зайнятості.  На зустріч були запрошені представники місцевої влади, банківських установ та громадських організацій. А також ветерани війни, їх родини, ВПО, підприємці та всі бажаючі створити власну справу. 🔹 Керівник Південного міського осередку ГО «Захист Держави» Вікторія Сандюк розповіла присутнім про досвід своєї родини в отримані гранту для розвитку бізнесу. Чоловік Вікторії Сандюк, Олексій — ветеран війни, підприємець, після повернення до цивільного життя, продовжив займатися улюбленою справою — виготовлення меблів під замовлення. Дізнавшись про грант для ветеранів на розвиток бізнесу за програмою «єРобота» скористався такою можливістю, написав бізнес-план, захистив його та отримав 500 тисяч гривен і створив нові робочі місця. Такою можливістю від Центру зайнятості можуть скористатися сьогодні як ветерани так і члени їх родин. У межах подальшої співпраці районний осередок ГО «Захист Держави» буде інформуватиме містян про гранти, а фахівці центру зайнятості допомагатимуть з пошуком роботи, навчанням, та перекваліфікацією. Якщо залишились питання — звертайтесь до офісув м. Південному:вул. Шевченка, 18/4тел.: +380 63 039 0248 +380 63 733 0940Сайт • Фейсбук • Ютуб • Інстаграм
👁 2,120 26-02-05 06:47
Запущена національна програма ранньої діагностики здоров’я для людей від 40 років, запущена в Україні з 1 січня 2026 року. Мета — виявляти на ранніх етапах серцево-судинні захворювання, цукровий діабет і проблеми психічного здоров’я, щоб зменшити ризики ускладнень і покращити якість життя.Гарна новина для нашої громади.OM FAMILY CLINIC затверджена МОЗ України в перелік закладів які проводять національний скринінг 40+.Для кого?✔️ Для усіх українців і українок віком від 40 років, незалежно від того, вам саме виповнилось 40, чи вже 50 чи 60. 📩 Як працює програма? 1. Запрошення на участь надходить у застосунок Дія на 30-й день після вашого дня народження (коли вам вже 40+). 2. Ви підтверджуєте свою участь у Дії. 3. Протягом 7 днів на Дія.Картку зараховують 2000 грн спеціально для проходження цього скринінгу. Ці кошти можна витратити лише на медичне обстеження в рамках програми. 🩺 Що включає цей скринінг?Програма передбачає: • Анкетування та оцінку ризиків розвитку хронічних хвороб. • Фізичне обстеження. • Лабораторні тести, які можуть включати аналізи крові та інші дослідження для оцінки серця, судин та загального стану здоров’я. • Після цього ви отримуєте персональні рекомендації щодо подальших дій. Записатись можна ⬇️📞 +380 (93) 495 14 42Новобілярська 22/1 А🔖OM Family CLinic Через додаток Health24 https://h24.ua/doctor/318435-nacionalnyj-skryning-omfamily-clinicТурбуємось про ваше здоровʼя 🩵
👁 1,990 26-02-02 19:03
Нині ми відзначаємо 500 років від дня народження князя Василя-Костянтина Острозького — постаті, без якої складно уявити українську історію. Видатного полководця, який знищив московське військо під Оршею, сучасники порівнювали з найкращими стратегами античності. Проте крім вражаючих військових здобутків, князь Острозький заклав підвалини для формування нової української еліти. Розбудовуючи міста та посилюючи військо він завжди памʼятав, що без інвестицій у культуру та освіту неможливо створити сильне суспільство. Так постала Острозька академія — перший осередок вищої освіти у Східній Європі.Острозький створював можливості та правила, однакові для всіх, акцентував на служінні, а не здобутті особистої користі, формував підвалини довіри між державою та суспільством. Ці виклики досі актуальні для України та нашому поколінню випало їх з гідністю прийняти. Згадуючи чин Острозького, ми вшановуємо не лише величних достойників минулого, але й підтверджуємо власний вибір сьогодні — творити сильну, справедливу й незалежну Україну. Слава Україні!
👁 1,800 26-01-31 19:27
Сьогодні весь день був надзвичайний режим у роботі уряду, Міненерго, усіх наших енергетичних компаній, обласних та місцевих влад. Вранці сталась технологічна аварія на мережі: дві лінії між Румунією і Молдовою та на території України перестали працювати. Причини детально зʼясовуються. Станом на зараз немає підтверджень зовнішнього втручання або кібератаки. Більше даних, що через погодні умови сталось обмерзання ліній, автоматичні відключення. Найбільш складні наслідки для Києва та Центральної України, Вінницької області, також для Чернігова, Харкова, нашої Сумщини. Необхідні сили були одразу залучені. За день сьогодні вдалося вийти загалом на ситуацію, яка була до цієї технологічної аварії, зараз триває стабілізація та відновлення забезпечення наших людей.Хочу подякувати всім нашим ремонтним бригадам, кожному й кожній, хто працює на відновлення, на запуск систем і на збереження української енергетики в цих надзвичайно складних умовах. Важливо подякувати українським залізничникам за всю їхню роботу по збереженню логістики, нашого транспортного сполучення.Дякую всім, хто воює та працює заради України! Слава Україні!
👁 1,100 26-01-24 07:54
Вночі Росія масовано атакувала наші регіони – випустили понад 370 ударних дронів та 21 ракету різних типів. Під ударами Київ та область, Сумщина, Харківщина, Чернігівщина. У Харкові пошкодили пологовий будинок, гуртожиток, де мешкали переселенці, медичний коледж і житлові будинки. Станом на зараз відомо про десятки поранених людей, серед них є дитина. У столиці та регіоні головною мішенню для росіян була енергетика. На жаль, життя однієї людини забрала ця атака. Мої співчуття рідним і близьким. Усі необхідні служби зараз працюють на місцях російських ударів, ліквідовують усі наслідки. Рятувальники, медики, комунальні служби, енергетики, ремонтні бригади. Дякую кожному й кожній, хто залучений. Вдячний усім воїнам ППО, хто відбивав атаку. Кожен такий російський удар по енергетиці доводить, що не можна зволікати з поставками ППО. Не можна заплющувати очі на ці удари, потрібно відповідати, і відповідати силою. Розраховуємо на реакцію та допомогу всіх наших партнерів. Кожна ракета до Patriot, NASAMS, усіх інших систем допомагає захищати критичну інфраструктуру й пройти людям холод зими. Обов’язково маємо реалізувати все, про що домовилися з Президентом Трампом у Давосі щодо ППО. Дякую всім, хто допомагає захищати життя.
👁 1,330 26-01-11 09:07
У багатьох регіонах усе ще зберігається складна ситуація після російських ударів по нашій критичній інфраструктурі. Цілодобово працюють енергетики, ремонтні бригади, щоб повертати світло, тепло, водопостачання людям. І це справді титанічна робота, яка дуже важлива для наших людей, – після постійних терористичних російських ударів відновлювати нормальність життя. Вдячний усім, хто залучений. За цей тиждень Росія випустила проти України майже 1100 ударних дронів, понад 890 керованих авіаційних бомб та більш ніж 50 ракет різних типів: балістичні, крилаті, була і балістика середньої дальності Орєшнік. І по цілях, які не мають жодного військового сенсу: енергетика, житлові будинки. І вони спеціально чекали морозної погоди, щоб зробити гірше для наших людей. Це свідомий, цинічний російський терор саме проти людей. Дякую нашим мобільним вогневим групам, які щоночі, які щодня захищають Україну від цих атак, усім нашим іншим воїнам підрозділів ППО, підрозділам РЕБ. Я дякую кожному й кожній, хто працює заради України. Саме зараз особливо важлива внутрішня стійкість і робота, щоб посилити наш захист. Потрібна стабільна підтримка України, нашого захисту, скоординована дипломатія заради миру. Дякую всім партнерам, які саме так працюють разом із нами.
👁 1,190 26-01-09 08:44
Рятувальники ДСНС загасили всі пожежі, які виникли внаслідок російського обстрілу. Сили МВС працюють в чіткій координації над ліквідацією наслідків удару.Вночі росія цілеспрямовано била по цивільній і критичній інфраструктурі. Нелюдська мета ворога - залишити мільйони людей без світла, тепла й води посеред морозної зими. Це – свідомий та безжальний терор цивільних. Найбільше потерпіла столиця: пошкоджено 40 об’єктів, з них 20 - це житлові будинки. Крім того, росія атакувала Львів, Київщину, Кіровоградщину та Черкащину.До ліквідації наслідків залучено майже 500 рятувальників і 100 одиниць техніки. За потреби розгортаємо мобільні пункти обігріву.❗️Найпідступніші удари - по тих, хто рятує життя.У Дарницькому районі Києва ворог повторно вдарив по багатоповерхівці - у момент, коли на місці працювали рятувальники та медики. Загинув медичний працівник. Також поранено 5 рятувальників ДСНС, 4 медичних працівників та поліцейського.Це - свідомий удар по екстрених службах.Свідомий удар росії по людяності.На іншій локації у Дніпровському районі столиці після удару ворожого безпілотника виявили тіла 3 осіб. Двох загиблих ідентифікували, встановлюємо третю особу. Ще одна людина вважається безвісти зниклою. Станом на зараз у Києві загинуло 4 людини, щонайменше 25 поранено.На Київщині під атакою ворога були майже всі райони. Пожежі виникли у житлових будинках і господарських спорудах на Броварщині, Обухівщині, Бориспільщині.Загалом по країні працівники ДСНС врятували 40 людей.Серед них родина з Броварщини: мама, тато, бабуся та п’ятирічна дитина. Усім надано медичну допомогу.росія прагне занурити нас у холод та темряву. Ми маємо триматися разом – у турботі та взаєморозумінні. Тисячі людей по країні зараз працюють над тим, аби повернути тепло та світло у наші домівки. Їм потрібна наша підтримка. Дякую рятувальникам, медикам, поліцейським, енергетикам, комунальникам - тим, хто працює навіть під загрозою повторних ударів і не відступає. Вистоїмо
👁 1,550 25-12-27 08:55
Ще досі триває черговий російський удар – з ночі майже 500 дронів, значна кількість «шахедів», також 40 ракет, зокрема «кинджали». Основна мішень – це Київ: енергетика та цивільна інфраструктура. На жаль, є влучання та пошкоджені звичайні житлові будинки. Під завалами одного з них рятувальники шукають людину. У деяких районах столиці та області відсутнє електропостачання, опалення. Зараз триває ліквідація пожеж. Уже на деяких енергетичних обʼєктах почали працювати ремонтні бригади, на інших персонал в укриттях – рятувальники й ремонтники почнуть роботи одразу після відбоїв повітряних тривог. Багато було питань цими днями. А де ж російська відповідь на пропозиції закінчити війну, які були надані Сполученими Штатами та світом? Російські представники ведуть довгі розмови, але в реальності за них говорять «кинджали» та «шахеди». Це є справжнє ставлення Путіна та його оточення. Вони не хочуть закінчувати війну та намагаються використати кожну можливість, щоб завдати більше болю Україні та збільшити свій тиск на інших у світі. І це означає, що замало тиску у відповідь. Якщо Росія навіть різдвяний та новорічний час перетворює на час знищених будинків та спалених квартир, зруйнованих електростанцій, то на цю хвору активність можна відповісти тільки дійсно сильними кроками. Америка має цю можливість, Європа має цю можливість, багато з наших партнерів мають цю можливість. Головне – скористатися. І так само важливо й надалі підтримувати українську оборону, наш захист життя. Постачання для ППО має бути достатнім і вчасним, особливо зараз, коли ми цього потребуємо. Не повинно бути затримок у захисті життів. І я дякую кожному лідеру, кожній країні, які з цим допомагають. Звісно, ми не будемо зменшувати нашу дипломатичну активність. Але дипломатія не спрацює без безпеки. Про безпеку мають подбати сильні світу цього, і ми будемо говорити, зокрема, про це сьогодні і завтра з лідерами Європи, з Премʼєр-міністром Канади та з Президентом Сполучених Штатів. Дякую всім, хто з Україною!