Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Експрес-Трибуна UA
Додано 14 лип 2024

Експрес-Трибуна UA

@express_tribune
Кількість підписників: 1 442
Фото: 18,700
Відео: 12,900
Посилання: 2,290
Опис:
Україна. Новини, війна, політика, гумор, спорт. З питань співробітництва та реклами звертатись до: @frost92R
Джерело

Експрес-Трибуна UA | Попри емоції і відчуття, що все спокійно дрлітає і влучає, і що ППО як...

Логотип телеграм спільноти - Експрес-Трибуна UA Експрес-Трибуна UA @express_tribune
167 Охват/переглядів 2026-05-13 15:08 Повідомлення №41556
Попри емоції і відчуття, що все спокійно дрлітає і влучає, і що ППО якось не працює, раджу всім увімкнути логіку і уявити, що насправді було б, якби не було багато збиттів.Ну і також те, що навіть при збитті уламки можуть падати і вибухати на землі.Про російську атаку - накопичили, спеціально обходили найбільш щільні зони ППО, ви це самі бачили на картах моніторингових каналів.Чи часто такі атаки у росіян вдавались? Ні, дуже і дуже рідко.І навіть при цьому рівень збиття зазвичай дуже високий. Але логічно, що чим більше запускають, тим більше може долетіти. Жодна ППО не збиває 100% повітряних цілей.І очевидно, що найкращий захист, це атака виробництв, санкції, та удари по місцях запусків.Росіяни хочуть показово зробити боляче цивільному населенню і картинку створити для російського народу, а Україна методично б'є, з наявними і обмеженими ресурсами, по найболючіших місцях військової та економічної машини росії. І з кожним разом все сильніше і результативніше.Щодо показовості атаки русні - Ужгород атакують після програшу Орбана...Реагуйте на загрози, перебувайте у безпеці, і не давайте емоціям затьмарити логіку.