Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Експрес-Трибуна UA
Додано 14 лип 2024

Експрес-Трибуна UA

@express_tribune
Кількість підписників: 1 442
Фото: 18,700
Відео: 12,900
Посилання: 2,290
Опис:
Україна. Новини, війна, політика, гумор, спорт. З питань співробітництва та реклами звертатись до: @frost92R
Джерело

Експрес-Трибуна UA | Давайте ще раз повторю.Нам потрібно, щоб Ормузьку протоку розблокували...

Логотип телеграм спільноти - Експрес-Трибуна UA Експрес-Трибуна UA @express_tribune
157 Охват/переглядів 2026-03-17 21:10 Повідомлення №40059
Давайте ще раз повторю.Нам потрібно, щоб Ормузьку протоку розблокували.Нам бажано, щоб режим в Ірані впав.Я вважаю, що кооперація США з країнами Близького Сходу, ЄС, Індією та Китаєм може бути успішною.Але все зараз впирається в зарозумілість Трампа і його адміністрації. Не Європи. Саме Трампа і його команди.Він не просить допомогу, він ставить ультиматуми.Він не попереджав нікого в НАТО про операцію, він навіть свій Конгрес не попередив. Він не радився про ризики. А тепер ставить всіх перед фактом, що він це почав, в нього не все вийшло, і тепер це треба усім виправляти.Найголовніше - він не говорить, що треба зробити.Поради торговим кораблям "просто плисти вперед, там лише стріляють", це не план.Приженіть свої кораблі прямо в протоку під обстріли морських дронів, БпЛА, ракет чи мін Ірану - це не план.Цікаво, чи зупинили всі фінансові операції і заблокували рахунки режиму аятол країни-сусіди Ірану, які всі ці роки допомагали їм обходити санкції? Це ніби як непоганий пункт плану?А не хочуть ті, кого Іран обстрілює почати відстрілюватись, чи якось погрожувати Ірану? Бо США з Ізраїлем може й підуть, а ось сусіди Ірану нікуди не дінуться, вони теж можуть Ірану щось заблокувати у морі потім, то може хай задумається про майбутнє?І спільне патрулювання протоки влаштувати. Тоді вже можна й іноземців звати, які там нафту купують.Коротше, поки що Трамп істерить і бреше, а не пропонує рішення. Бо ніхто не хоче вступати у війну, яку вони не починали, і не знаючи, як із неї вийти.