Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Експрес-Трибуна UA
Додано 14 лип 2024

Експрес-Трибуна UA

@express_tribune
Кількість підписників: 1 441
Фото: 18,700
Відео: 12,900
Посилання: 2,290
Опис:
Україна. Новини, війна, політика, гумор, спорт. З питань співробітництва та реклами звертатись до: @frost92R
Джерело

Експрес-Трибуна UA | Передивився коментарі кацапів щодо сьогоднішнього обстрілу. Все, в при...

Логотип телеграм спільноти - Експрес-Трибуна UA Експрес-Трибуна UA @express_tribune
177 Охват/переглядів 2025-10-30 11:11 Повідомлення №37157
Передивився коментарі кацапів щодо сьогоднішнього обстрілу. Все, в принципі, стандартно - вони реально бажають шоб ми вимерли + шоб залишились лише хохли, які будуть аналогами сучасних білорусів, не знаючих ні власної мови, ні історії Максимум на шо згоден кацап - це на їбанька в шароварах, який буде «смішити» вєлікава узкава баріна + стелитися перед ним, немов туземець з голою сракою. Всіх інших росіяни готові знищити хоч сьогодні - вони реально будуть битися за місця в черзі шоб розстрілювати чи кидати нас в газові камери-спалювати в печахДіти, жінки, пенсіонери - па ху ю. Вони не вважають нас людьми в принципі, тому моральна складова для них не є важливою. Ми для них бурʼяни, які потрібно виполоти, не більше тогоТому чекати від них жалю, співчуття чи взагалі людського ставлення - це як очікувати сьогодні ввечері на Хрещатику інопланетян. (А взагалі хуй знає, скільки нас ще треба знищити, шоб це дійшло)Питання не в ракетах насправді і не в відвертому бажанні росіян вчинити геноцид. Питання в тому шо вони бояться українців і завжди будуть боятисяБо ми знаємо, хто такі кацапи насправді. Ми бачимо їх наскрізь і вкотре кажемо світу що це потвори в людській подобі, які мають з людьми лише візуальну схожістьЇх це бісить. Від цього в них істерики. Від цього ім страшно, бо вони ніхуя не захадачниє, а звичайні лицеміри та дволикі підари, які готові засрати всю планету через імперські амбіції Ми для них рентген, дзеркало, яке не просто показує, а говорить тому, хто в нього дивиться, шо ти не красень-красуня, а підар, який постійно бреше і краде все, шо криво лежить Ми знаємо, шо в них вигадана історія і шо всі ці кукаріку про вялікую дяржаву - фуфло, вигадка, яка не має нічого спільного з реальністюІ від цього їм паскудно теж - виявляється шо не всі в світі повірили в російський міф, є ті шо прямо кажуть про то, кацап завжди бреше, і особливо він пиздить, коли це стосується історії Важко всім. Всі заїбалися. Проте в нас дуже простий вибір: або зникнути як народ та держава, або чинити спротив Вибір за вами, пані та панове. Вірте в ЗСУ, допомогайте ЗСУ. Іншої реальної сили, яка здатна протистояти підарам, в нас немаєЕлектрика та холод - не найстрашніше з того, шо може спричинити дискомфорт. Може хто забув, але в концтаборі годують безкоштовно і платити за комуналку не треба. Плюс одягають (безкоштовно, блять)Але воно нам треба?І я про то. Нам своє робити, пані та панове. Тримаємо стрійP.s - хочеш допомогти контрпропаганді України? - 4441111068433840PayPal- [email protected] Патреон - https://www.patreon.com/fashdonetsk ВТС - bc1qdtrkvnqhur6zvftku73stq88y97ut4rg730kdqP.s 2 - Хочеш шоб по ваті прилетіло? Пиши в @gistapapapa_bot . Анонімність гарантовано