Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - EXMO Margin Oфіційний (UA)
Додано 14 лип 2024

EXMO Margin Oфіційний (UA)

@exmomargin_UA
Кількість підписників: 1 671
Фото: 2,850
Відео: 11
Посилання: 1,580
Опис:
🔸 Торгуй криптою і активами фонди за будь-якого тренду!🔸 🗣 Чат: https://t.me/exmomargin_chat 🌐 Сайт: https://exmo.onelink.me/6Cf0/ews16qqv 🛟 Підтримка: [email protected]
Джерело

EXMO Margin Oфіційний (UA) | ​​ETH/USDT DАктив затискається всередині трикутника і утримується над ...

Логотип телеграм спільноти - EXMO Margin Oфіційний (UA) EXMO Margin Oфіційний (UA) @exmomargin_UA
124 Охват/переглядів 2024-08-02 13:37 Повідомлення №1955
​​ETH/USDT DАктив затискається всередині трикутника і утримується над ЕМА200/233. Але нижче ЕМА7/30/50/100 ціна затиснута, як у лещатах.Зараз важливо стежити за рівнями і силою покупок або продажів, оскільки тут, можливо, реалізація одного з 2-х сценаріїв:🟢 1. Ведмежий сценарій, коли продавці продавлять рівень підтримки у вигляді ЕМА200/233, а також у вигляді висхідної лінії тренду. І якщо ціна закріпиться нижче $3 000, тоді корекція продовжиться до описаних раніше цілей $2 530 - $2 250.🔴 2. Бичачий сценарій у тому випадку, якщо покупці зможуть утримати тут ціну і не дадуть їй впасти, і тим більше — закріпитися нижче $3 000.У покупців менш вигідна позиція, оскільки їм потрібно захистити рівень, далі створити тиск на рівень опору за ціною $3 400, і вже після ще й пробити цей рівень.Сьогодні вийшли макродані з безробіття, очікували 4.1%, а вийшли на рівні 4.3%. І в цей же момент очікування щодо зниження відсоткової ставки (18.09.2024) на 50 б.п. зросло на 61.5%. Хоча вчора це було не більше 13%.Індекс долара стрімко падає на таких показниках. По SPX, BTC і ETH бажання купувати поки що не бачимо. Найімовірніше, через те, що сьогодні п'ятниця і трейдери вже готуються до вихідних, тим паче це останній місяць відпусток 🏖️P.S. Це не фінансова порада і не заклик до дії. Контролюйте свої ризики.@igorporokh