Джерело
EXMO Margin Oфіційний (UA) | Всім привіт.Що ж, листопад для крипторинку видався досить важким. За м...
98 Охват/переглядів
2025-11-27 17:33
Повідомлення №3858
Всім привіт.Що ж, листопад для крипторинку видався досить важким. За місяць біткоїн падав на 27%, а з ATH цей показник становить цілих 35%. Та й не лише листопад, а й жовтень серйозно потривожив нерви трейдерів.📌 За ці два місяці на ринку відбулося багато негативних подій, зокрема рекордний обсяг ліквідацій. Все це сильно вплинуло на емоційну складову трейдерів, що прямо перенеслося на графік і відбилося на динаміці ринку.Припливи та відпливи коштів у спотові біткоїн-ETF у листопаді показували переважно негативну динаміку. Інвестори, побоюючись подальшого зниження, великими обсягами виводили гроші з цих продуктів. Політичні та економічні невизначеності також підливали масло у вогонь, не даючи трейдерам хоч якось більш-менш адекватно намагатися аналізувати ринок.➡️ У результаті ми бачимо повну невизначеність у подальшому зростанні, відсутність обсягу на купівлю, різкі, імпульсні стрибки ціни вниз без адекватних викупів. Індекс страху та жадібності весь місяць сигналізує про стан надзвичайного страху на ринку.Що стосується позитивного фактора, це наростальні прогнози щодо зниження ставки на 25 б.п. під час грудневого засідання ФРС. Пом'якшення грошово-кредитної політики трохи додало оптимізму на ринок. І зараз біткоїн торгується на 13% вище від недавнього локального мінімуму. Однак активності та обсягів на ринку, як і раніше, немає. Тому цей відскок ціни скоріше можна віднести до «зменшення негативних очікувань, ніж до зростання позитивних».🕯 До того ж зона $93 000 - $95 000 є сильним психологічним, в першу чергу, рівнем. Тому мені здається, той локальний максимум, який актив сформує під час цього відскоку — окреслить зони, в яких ціна рухатиметься до кінця року.@Olegfedishin #BTC📊 Торгувати