Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Exclusive UA
Додано 14 лип 2024

Exclusive UA

@exclusiveuachannel
Кількість підписників: 547
Фото: 42,000
Відео: 32,500
Посилання: 62,300
Опис:
Свіжі новини, треш з боліт, ексклюзивні відео з передової та дохла русня! Посилання для друзів: 👇👇👇👇👇👇👇 https://t.me/exclusiveuachannel
Джерело

Exclusive UA | І знову росіяни жаліються на дрони «Hornet».Підмічу лише те, що росіян...

Логотип телеграм спільноти - Exclusive UA Exclusive UA @exclusiveuachannel
55 Охват/переглядів 2026-05-10 19:00 Повідомлення №86597
І знову росіяни жаліються на дрони «Hornet».Підмічу лише те, що росіяни діють шаблонно, як типові росіяни. «Hornet» не єдині дрони з ШІ, не єдині гарно працюють під дією РЕБ, ненайдалекобійніші і ненайрезультативніші. Але пишуть про них мало не найбільше. Чому? Та все просто. Бо в їх розробці брали участь американці та виробляються нібито в США. Без України, її спеціалістів та досвіду їх би не створили, та й створювали їх ДЛЯ УКРАЇНИ, але росіянам якось все одно, бо вони готові визнавати лише те, що НАТО їх б'є, їх західна техніка, а ось визнати, що це українці, їм неможливо. Заводська прошивка не дозволяє їм вірити, що "хахли" їх в чомусь переграють. Ще один приклад - «Фламінго», вони досі називають її британською, тому це дозволяє її поважати в вже не сміятись, бо НАТО, а те, що Британія ніякого відношення до неї не має - то вже їм не цікаво. Абрамси, Леопарди, Старлінк, Шторм Шедоу, F-16 - НАТО, можна боятись, можна відноситись серйозно. А те, що українці ними керують, що модернізують і застосовують унікальні тактики, цього згадувати вони не хочуть. Хоч FPV визнають нашими.