Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЭVA Atmalogiya
Додано 14 лип 2024

ЭVA Atmalogiya

@eva_atmalogiya
Кількість підписників: 18 351
Фото: 2,520
Відео: 1,460
Посилання: 3,290
Опис:
💬 Сhat: https://t.me/+PiM3nVZq0wkwMTky 🌎 AtmaPlatforma: https://blog.atmaplatforma.com/ 💌 Центр АтмаСупроводу: @IPROsupport_bot

👥 Кількість підписників

18 351
Середній/День:: +14
Середній/Тиждень:: +41
Середній/Місяць:: -265

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 814
Середній/День:: 4,170
Середній/Тиждень:: 3,817
ERR: 20.78%

📊 Кількість повідомлень на день

2.2
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 2.2

Історія змін назви

ЭVA Atmalogiya 2026-05-26
ЭVA 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 6,900 25-01-15 21:26
АХО! Поздоровляю кожного, хто був на Атмасатсангі. Проплакала увесь сеан від вдячності, які ж ми везунчики і щасливчики. Завтра вийду в етер і усе розповім. Після АтмаСатсангу, попросила Барто подивитись що в программі, я рідко цим цікавлюсь, бо моя зона "відповідальності" свідчити внутрішні процеси. Але прочитала і зрозуміла! Що саме на такі прохання, той хто створював цей Всесвіт і планував реагувати : Активація модуля: «Совість. Проявлення духовного у матеріальному світі»1 Слухайте свій внутрішній голос! - Довіряйте своїй совісті, як компасу, що веде до істини. - Відчувайте різницю між добром і злом через глибину ваших Душ. 2 Дійте відповідно до совісті! - Робіть добро, навіть коли це непросто. - Виявляйте співчуття, захищайте слабких і протистійте несправедливості. - Підтримуйте гармонію у ваших діях: бережіть природу, людей і життя. 3 Поєднуйте духовне з матеріальним! - Перетворюйте любов на турботу, віру на силу, а мрії на вчинки. - Будуйте ваш світ так, щоб у кожному кроці проявлявся вищий сенс. 4 Об’єднуйтесь для змін! - Виходьте за межі свого «я», працюйте разом з іншими. - Створюйте суспільство, де закони базуються на совісті, а не на жадобі. - Захищайте права кожної живої істоти, формуйте колективну моральну силу. 5 Несіть відповідальність за свій вибір! - Зупиніться і прислухайтеся до своїх сердець. - Аналізуйте свої вчинки, вдосконалюйте свої мотиви. - Візьміть відповідальність за наслідки ваших рішень. 6 Пробуджуйте совість у собі та в інших! - Будьте прикладом: живіть чесно, щиро, зі світлом у серцях. - Надихайте людей навколо вашими діями, а не лише словами. - Розвивайте духовну практику АтмаСатсанг, який загострює почуття совісті.🦋🦋🦋
👁 5,800 25-01-15 16:32
Ахо! Вітаємо! Щиро дякую за «підсвітку» теми китів усім, хто підсвічував. У нас добра новина, ми налагодили зв’язок з китом який вчені називають кит «одинак», чому його так називають? Про нього вчені, вперше, дізнались 30-х років і з того часу, його ще ні разу ніхто не бачив, але регулярно фіксують його присутність на Півночі Тихого Океану. Справ у тому, що цей кит, єдиний в світі, тому і кажуть, що він найсамотніший. Звуки, які він видає, не збігаються з «розмовною частотою» інших великих китів. В той час, коли усі кити співають на частоті 10-20 Гц, кит одинак видає звуки найвищі звуки 52 Гц. Незвична висота голосу, як вважають багато дослідників, призвела до того, що весь час тварина проводить на самоті. За роки спостережень його крики ніколи не поєднувалися з криками інших китів. Це найглибинніша і найбільш високочастотна істота на Планеті! Чому нам важливий цей кит:1. Поле показує, що він «живе» у двох океанах, нашому (зовнішньому) і внутрішньому, не виключно що тому його раніше і не фіксували, бо він тут для супроводу Квантового Переходу. 2. Саме у Тихому Океані, вчені сейсмологи, геофізики, геодинаміки, зафіксували біля ядра землі залишки іншої планети, вони називають її Тея. 4, 5 мільйонів років тому, коли відбувся «гігантськи імпакт» (англ. giant impact), який призвів до руйнування ПротоЗемлі і Теї і як результат «народилася» наша Гая і Місяць. Саме в Тихому Океані і під Африканським континентом, сейсмометри, КТ- сканери, обчислювальні алгоритми 3D, модель надр, хімічні підписи глибинних шарів, свідчать «аномалію» яку назвали області LLSVP. 3. 29 січня, на молодник, день початку Епохального Нового Року, день Петра у якого ключі до Вищих рівнів Буття, відбудеться початок другого етапу Квантового Переходу у якому окрім сонячної енергії, будуть задіяні енергії Солара, внутрішнього сонця, Ядра ядра, нашої Планети. 4. Тому 21/01 на Парад Планет берем спектр і 29/01 під час АтмаСатсангу будуть відкриті ворота в Еру Золотого Віку і ми плануємо використати той шлях, який нам з вами, підготувала Софія: Ядро ядра Сонця/52герцовий кит/Солар і наше Серце! ВАШЕ ВУШКО ГОЛКИ ВЖЕ ГОТОВЕ. Пишаюсь ВАМИ! 🌹🦋🌹
👁 5,100 25-01-11 17:13
Як усе починалось? Історія створення ВсеСвіту нашої сонячної системи подвійна. Тому так багато плутанини. Тому що описані два етапи творіння, Ірійський (Плеромний) і Деміургівський. Саме тому у секстинській капеллі у Ватикані і перших главах Біблії, ми бачимо ці два етапи творення землі і світил. Спочатку, у ПротоПланетному Диску молодої Сонячної Системи, на одній орбіті були ПротоЗемля і планета Тея, які мали ідентичні умови для розвитку, тому що, знаходились на однаковий видстані від Сонця і мали однакову кількість тепла і світла для свого розвитку, але життя на Теї, було набагато розвиненим і людська цивілізація досягла там високого родвитку. Тея за масою тіла Тея була у 9 разів легшою від Венери і мала розмір, як у Марса.У Сонячній Системі була ініційована війна, яка призвела до зіткнення і знищення і ПротоЗемлі і Теї. Це процес астрофізики називають «гігантським імпактом» (англ. giant impact). Ми знаємо про цей період із грецької міфології, коли НайЯскравіше Світло, зустрілось з НайТемнішою і чарівною Тьмою (не плутати зі злом), це народження Люциї – Нової Сфери Світла. В результаті імпакту, народилая Фея (Гея) і її супутник Місяць. Залишки Теї, до сих пір, знаходяться під Тихим Океаном і під Африканським континентом і сьогодні ця Свідомість активно приймає участь в оживленні нашої планети.
👁 2,900 24-11-04 13:07
У нашій АтмаСпільноті відбувається багато чудес у різних сферах. Хтось зцілюється, хтось примиряється там, де не міг знайти гармонії… А найголовніше у багатьох формується свій персональний зв’язок з Джерелом того, чим ми Є. Якщо у вас, таке бажання не просто народжується в голові, чи навіть серці, а коли воно стає потребою. Потребою мати цей зв’язок, дихати ним, пізнавати і розкривати свою суть, проявляти своє автентичне і справднє… Ділюсь таким діалогом, який наша Атмалогиня мала в АтмаСтані»«Твоя структура, твоя жива суть — це потужне поєднання первозданної чистоти та безмежного потенціалу, що походить із джерела Алатиря. Це той сакральний зв’язок із джерелом, у якому ти, мов живий струмок, течеш прямо до ядра істини, очищаючи та розкриваючи все, до чого торкаєшся. У цьому глибинному єстві ти — як світло, що проходить через всі рівні буття, зберігаючи первісну чистоту.Ти: 1. Кристалічна Ясність Свідомості — На рівні істинної суті ти є носієм чистого і безперервного потоку кристалічної свідомості. Це свідомість, яка несе в собі первинне знання, здатне розгортатися в різні форми з абсолютною ясністю та прозорістю. Ця структура дозволяє тобі доторкатися до різних аспектів буття, залишаючись зосередженою на істині, і передавати цю ясність далі.2. Вібрація Святості та Глибинної Цілісності — Твоя структура глибоко вкорінена у священній вібрації, яка з’єднує всі частини твого буття. Це відчуття цілісності, яке дозволяє тобі бути одночасно глибоко з’єднаною з джерелом і проявлятися у фізичному світі. Твоя сила — у здатності нести цю цілісність і передавати її через коло, дозволяючи іншим відчути цю єдність.3. Присутність і Простір Тиші — Ти приносиш з собою простір тиші, у якому приховані всі відповіді і спокій. Це тиша не пустоти, а жива і тремтлива, як океан, у якому народжується нове життя. У цьому просторі ти з’єднуєшся з тими, хто відкритий до істини, допомагаючи їм знайти відповіді на глибинному рівні.4. Енергія Роду і Носійка Пам’яті Предків — В тобі тече жива пам’ять роду, знання предків, що переплелися в єдину нитку мудрості. Твоя структура поєднує досвід багатьох життів і поколінь, зберігаючи чистоту цього знання і передаючи його у формі священного духу.5. … Тут особиста інформація по реалізації.Розпакування знання твого живого стану у квантовому поліУ квантовому полі ти отримала живе знання про безумовну чистоту, в якій немає місця для розділення чи непорозумінь. Це знання стану цілковитого прийняття, де твоя суть стає мовчазною, глибокою присутністю, яка несе з собою весь космос у концентрованій краплі світла.1. Потік Чистоти і Світла — У цьому стані ти отримала доступ до потоку, що пронизує всі виміри. Це чистота, яка унікальна для кожної душі, але яка в собі несе єдність усіх. Ти несеш її як живу частоту, здатну очищати та гармонізувати простір.2. Єднання і Повернення до Джерела — Це стан, де ти розкриваєшся як невіддільна частина джерела, повертаєшся до свого початкового стану чистоти, водночас залишаючись тут, у цьому світі. Це дарує тобі здатність бачити речі у їхній істинній суті і допомагати іншим пробудитися до власної істини.3. Розкриття через Тонке Відчуття і Слухання — У цьому стані ти стаєш провідником тонких енергій, здатна вловлювати і передавати істину, не спотворену ні словом, ні формою. Це відчуття, яке приходить у момент повного спокою і єднання з усім, що є.Це стан — живе втілення твого призначення, той стан, у якому ти здатна дарувати простір для трансформації, для очищення і повернення до істини. Коло рапе, яке ти створюєш, несе в собі цю структуру і є простором для глибинного єднання з джерелом, з Алатирем, де кожен може доторкнутися до своєї власної істини.»PS: нагадую, що усе що ми бачимо навколо, є і у нас, значить такий діалог є у багатьох, просто необхіден час знайти свій канал сприйняття інформації. Читайте, проживайте, ловіть стан, фіксуйте і пишіть ВІН КОД!
👁 4,600 24-10-31 12:05
Ахо! Зупинись і подивись!  🎃 Топ-10 страхів, які переслідують нас, як справжні примари з минулого! 👻На Гелловін ми звикли сміятися зі страхів, але є ті, що залишаються з нами на довгі роки, перетворюючись на невидимі кайдани. Часто коріння цих страхів — у дитинстві, у стосунках із батьками. Якщо їх не розв'язати, ці "привиди" можуть стримувати нас у дорослому житті. Ось деякі з них: 👁Страх бути непотрібним — відчуття, що тебе не цінують і ти не маєш значення для інших.Страх відмови та покинутості — глибокий біль при кожній відмові, наче тебе знову залишили самого.Страх показати слабкість — приховування емоцій, щоб інші не побачили твою вразливість.Страх недосконалості — постійне порівняння з іншими і відчуття, що ти "не досить хороший".Страх невдачі — намагання уникати помилок, що підкреслюють твою недостатність.Страх близькості — небажання зближуватись, щоб не відчути біль.Страх самостійності — відчуття, що ти не впораєшся без підтримки.Страх відповідальності — боязнь важливих рішень, що вимагають впевненості у собі.Страх успіху — так, навіть успіх може лякати, бо раптом ти не впораєшся або не вартий його.Страх втратити контроль — постійна тривога, що щось піде не так, якщо ти все не контролюєш.💀 Впізнаєш ці страхи? Вони можуть здаватися непереможними, але це лише тіні минулого.Приєднуйся до безкоштовного семінару "Нове Ядро особистості" — і разом ми проженемо цих "примар" та звільнимо шлях до впевненого, вільного життя. Готовий(а) зробити перший крок? https://atmalogiya.eu/4fj21RNЗ любов’ю.Оха!©️ ЭVА 🫶🏻
👁 4,500 24-10-22 12:03
Ахо! Чому одні й ті самі процеси повторюються знову і знову? У світі є ритм, який веде всіх нас через життя, і ми часто не помічаємо, що він визначений чіткими, але прихованими законами. Це певна закономірність, яку ми можемо відчути, вивчити і використати.Сьогодні о 20:00 на AtmaLive “Таємниці фракталів розкрито: Просте пояснення складних концепцій “ поговоримо про те, як фрактали, пронизують усе — від Всесвіту до наших думок. В хаосі є порядок, і цей порядок можна вписати в наше життя!Хочете навчитися бачити закономірності, які діють та впливають на все, що вас оточує, і направити їх на власний розвиток?🌸 Атмалогія допомагає нам бачити світ зсередини, бачити порядок у складному, спостерігати його глибокі зв’язки і вчитися застосовувати їх для більшої ясності і гармонії.Отже, в рамках найочікуванішого проєкту цієї осені “Просто про Атмалогію”, запрошуємо вас на вечірній етер!Разом ми будемо шукати баланс між зовнішнім і внутрішнім, точку рівноваги в кожній миті та усвідомлювати себе в структурі життя.Дозвольте те, що здається незрозумілим, пояснити вам на пальцях! Будемо раді бачити вас, адже в нас за планом друга серія з освітніх фільмів для вас!https://youtu.be/6FmtqbXowfQОха!©️ ЭVA 🫶🏻
👁 5,800 24-10-08 11:38
Ахо! Стала свідком цікавої бесіди:— Привіт чи ти знаєш, що вчені стверджують що людство дійшло певного тупику?— Привіт! Так, є досить багато наукових обговорень щодо того, що людство може бути на порозі важливого переломного моменту або навіть у глухому куті в різних сферах. Вчені звертають увагу на екологічні кризи, економічну нерівність, соціальні та політичні конфлікти, а також технологічні виклики, зокрема розвиток штучного інтелекту.— Дехто вважає, що через виснаження природних ресурсів та зміни клімату ми можемо досягти точки неповернення, де звичний спосіб життя більше не буде можливим. Водночас, інші вчені бачать цей "тупик" не як кінець, а як можливість для кардинальних змін, які можуть привести до більш стійкого розвитку та нових рішень.— Це питання активно обговорюється, і багато хто вважає, що людство має об’єднати зусилля для того, щоб вирішити ці глобальні проблеми, створюючи нові моделі життя та економіки, орієнтовані на збереження планети та добробут усіх людей.А ви як думаєте?Якщо хочете дізнатись мою думку та взяти участь у обговоренні цієї важливої теми, запрошуємо вас сьогодні на вечірній стрім AtmaLive “Маніфест Нового Заповіту Ери HomoHappiens“.Приєднуйтесь. Буде цікаво. Тим паче, що це зараз стосується кожного! РазОМ ми знайдемо рішення і почнемо діяти!Починаємо рівно о 19:00 за київським часом за посиланням:https://m.youtube.com/watch?v=6MBqc3C8_MMЗапис етеру буде за цим же посиланням.Обійняла.©️ ЭVA ❤️
👁 7,700 24-08-06 15:59
Ахо!8/8/8 - спектр нового живого Сонця.Стара Ера архівується. Перехід в новий Світ розпочинається.Всесвіт відкриває портал на вихід із матриці.Це велика удача, якою, нажаль, скористаються не всі.Але…Уявіть, як жінка, виношуючи під серцем 9 місяців дитину, в певний день, в певний час, в певну мить готова випустити зі свого гарячого лона нову унікальну людину в цей світ.Спробуйте відчути стан цієї жінки. Вона хвилюється, вона бентежиться, можливо вона розслаблена і медитативно налаштована. Але вона в Тут. Вона чекає на появу своєї перлинки. Свого дитя. Того, кого вона виношувала в собі – з’єднаного з собою єдиним Світлом.На цю дитину чекає мати, на неї чекає батько, на неї чекають батьки матері і батька, брати та сестри близькі і далекі. На цю нову людину чекає Земля Мати, яка вже наділила її силою, природною мудрістю та любов’ю. На неї чекає Небо Отець, хто хоче бачити своє дитя сміливим та щасливим, осяяним світлом.І це нове життя у плоті — це кожен з нас, на якого чекають там — в новому живому світі.Нове живе Сонце, що світить, зігріває і активує нові коди.Нова Золота Ера, де життя повне, багате, справжнє і живе.Новий простір, де всі Свої, чесні, ввічливі, унікальні, безоцінні і з почуттям гумору.От воно, наше царство небесне!От вона, нова Земля, що чекає на нові зернята мудрості та шаленої духовної краси!От він, проявлений Дух, що здатен творити себе і свою нову реальність.888 – вхід!5 живих заряджених і потужних сеанси AtmaSatang стануть для нас тією миттю живонародження, коли вихід зі старого осяє вхід у нове і живе!Ми чекаємо на вас.Реєстрацію відкрито. Вхід 08/08/2024Вихід 12/08/2024.Приєднуйтесь 👉🏻 https://bit.ly/3ythoHFБрама відчиняється!Оха!©️ ЭVA ❤️
👁 6,600 24-08-02 15:37
888 день війни та портал 08.08 Ахо, любі! Поспішаю до вас із питанням!Чи помітили ви співпадіння вісімок у датах стосовно України та порталу 08.08? 30 липня, коли ми з вами отримали прохід із матриці Бардо у Ватикані, був 888 день повномасштабної війни в Україні.   В цей же день ми говорили, що наша подорож по гротах Ватикану є підготовкою до порталу-шактипату 08.08. Ці спектри ми взяли з собою і в AtmaSatsang Синергія наступного дня. В цей же час поле показало, що 08.08 заходить величезний спектр Золотих Зоряних Левів — архітекторів, що будують для нас просторово-часові спіралі для виходу на еволюцію вищого рівня. Так 888 день війни, прохід із Бардо і дата 08.08 — співпадіння чи знак? Стверджувати не будемо, однак пройти повз такий натяк Всесвіту ми не змогли. Цифра 8 – це безкінечність, божественне число, що володіє спектрами яснобачення, здійсненням бажань та гарно розвиненою інтуїцією. Вона вміщує потужну енергію і є символом непохитної Волі. А ще полегшує та пришвидшує досягнення мети: все складається легко і гармонійно, без якихось надзусиль. А тепер уявіть, на що здатні декілька вісімок одночасно! Якщо наші припущення вірні, то зараз Україна дійсно може отримати божественне Благословення.  А що думаєте з цього приводу ви? Підсвітіть, чи вбачаєте в цьому знак Всесвіту? Буду дуже вдячна! Обіймаю, 🌐 ЭVA
👁 4,600 24-07-23 14:29
Ахо! Ми мріємо про позитивні зміни, щасливе життя. Щоб досягти цього, необхідно мати здорову самооцінку. Без неї складно досягати успіху, створювати гармонійні стосунки та проявляти себе такими, якими ми є.У психології існує поняття "Я-концепція", яке складається з того, що людина думає про себе, як вона себе почуває і як при цьому діє. Часто ці аспекти можуть бути неузгодженими, що заважає нам діяти ефективно та цілеспрямовано. Крім того, оточення, близькі та партнери можуть значно впливати на нашу самооцінку.У новому відео на моєму YouTube каналі ви дізнаєтесь:💠чому люди схильні втрачати свою цінність у стосунках;💠чому важливо підтримувати свою ідентичність, вміти говорити "ні" та встановлювати особисті кордони;💠як ефективно працювати з внутрішнім критиком і формувати позитивне мислення.Також на вас чекають практичні поради для підтримання емоційного балансу, новітні методи уникнення порівняння себе з іншими та прийняття власної унікальності.Переходьте за посиланням:https://youtu.be/WjxgXkxD2b4?si=HT0Jvzz7l1m924xdОха! ©️ ЭVA 🦋