Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бар «Евтюмія»
Додано 06 січ 2025

Бар «Евтюмія»

@euthymiaBAR
Кількість підписників: 545
Фото: 2,029
Відео: 130
Посилання: 337
Опис:
Genshin Impact / HSR / WuWa Тік-ток: tiktok.com/@shogunmara Ютубчик: https://www.youtube.com/@mar Власниця @MaraSan_o_o Правила спілкування у чаті https://telegra.ph/Kodeks-pravil-Baru-Evtyum%D1%96ya-09-20
Джерело

Бар «Евтюмія» | Я прийшла попрощатися🪻Від сьогодні я припиняю ведення блогу і публікац...

Логотип телеграм спільноти - Бар «Евтюмія» Бар «Евтюмія» @euthymiaBAR
1 300 Охват/переглядів 2025-09-26 15:19 Повідомлення №2584
Я прийшла попрощатися🪻Від сьогодні я припиняю ведення блогу і публікацію контенту. Я втомилась, вигоріла і нарешті зі спокійною душею прийняла той факт, що готова все відпуститиЦе були прекрасні три роки і я зовсім ні про що не шкодую. Блог приніс в моє життя безліч прекрасних людей, емоцій і спогадів. Я буду згадувати цей етап свого життя із теплом в душіСподіваюсь мої мемчики вас веселили, а гайди були корисними😊 хєхєЯ завжди намагалась бути корисною нашому фандому і популяризації українського контенту. Підтримуйте наших кріейторів, ви навіть не уявляєте наскільки це важливо. Але не забувайте про критичне мислення 👍 Створюйте свої власні канали, не бійтеся починати, у вас обов'язково все вийде🪻 Окремо хочу сказати дякую своїй авдиторії, а особливо нашому Загону Куніметників з чату🪻Ви мої наймиліші кицюськи. Обожнюю вас всім своїм серцем, ви безцінний скарб, який був важливішим за перегляди і лайки. Ви були тією силою, яка тримала мене на плаву в той час, коли в мене вже не було сил ні на що. Дякую❤️Чат я залишу, не прив'язаним до каналу, на той випадок, якщо хтось вирішить залишитися і спілкуватись в менш формальній обстановці. Також я залишуся в складі адміністрації Святилища хвиль, де продовжу діяльність лористки по Вуві. Не можу геть зовсім нічим не займатися😊 Ну така вже яНу і в разі чого, якщо комусь потрібна буде допомога - ви завжди можете написати мені в пп🪻Дякую вам усім, обіймаю кожного і кожну. Назавжди ваша, Мара сан🪻