Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини Еспресо.TV
Додано 30 сер 2021

Новини Еспресо.TV

@espresotb
Кількість підписників: 51 617
Фото: 73,700
Відео: 18,400
Посилання: 113,000
Опис:
Український погляд на світ! Офіційний телеграм-канал espreso.tv Інші TG-канали: @espreso_zahid @espresobc @vartovi_kyiv
Джерело

Новини Еспресо.TV | Четвертий голодомор за століття": депутатка Херсонської міськради Пого...

Логотип телеграм спільноти - Новини Еспресо.TV Новини Еспресо.TV @espresotb
5 660 Охват/переглядів 2026-04-23 08:52 Повідомлення №160069
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦"Четвертий голодомор за століття": депутатка Херсонської міськради Погомій про ситуацію в Олешках"Коли ти чуєш, що в Олешках готують їжу вже на вогні, то це для нас не новина, тому що з моменту того, як затопили, як підірвали Каховську ГЕС, в Олешках немає світла. От уявіть собі, з 23-го року світла немає. Газ десь теж так, вода десь теж так, але ще можливо було десь брати дизельку або бензин і заправляти генератори і завдяки цьому воду підкачували зі скважини. Зараз, щоб ви розуміли так, якщо в Скадовську на наші гроші літр бензина коштує 40 гривень, то в олешках на наші гроші, літр бензина коштує 500 і його немає. І не те, що необхідних продуктів не підвозять, взагалі не підвозять, і якщо проривається раптом якась машина через оце заміноване і через блокпости, тому що на блокпостах кажуть, русня каже: “А нам плювати, хай там ваші всі виздихають”. Я не знаю, що це за проєкт, для мене це дуже болить, Четвертий Голодомор, я вважаю за століття, 21- 23 рік, 31-33 рік, 46 рік, і оце зараз", - зазначила депутатка Херсонської міськради Оксана Погомій у спільному проєкті Еспресо і Slawa.tv "Український фокус. Ранок". 👀Еспресо | Долучайтесь