Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Premier UA | АПЛ
Додано 06 гру 2025

Premier UA | АПЛ

@eplukraine2025
Кількість підписників: 930
Фото: 1,740
Відео: 96
Посилання: 78
Опис:
Чисто субʼєктивна думка про АПЛ. Слідкую за АПЛ з 2012 року. Ніякою води (питної також), тільки чесна думка. Мій ютуб канал: https://youtube.com/@premier-ua?si=_UndikQ1a0cA5YKg
Джерело

Premier UA | АПЛ | 󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Знаєте, шкода мені зараз «Крістал Пелас»…У першу чергу вболівал...

Логотип телеграм спільноти - Premier UA | АПЛ Premier UA | АПЛ @eplukraine2025
416 Охват/переглядів 2026-01-27 09:45 Повідомлення №1681
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Знаєте, шкода мені зараз «Крістал Пелас»…У першу чергу вболівальників, потім тренера, а вже потім гравців.Спочатку керівництво продало лідера Езе й нікого не купило на заміну. Але команда ще певний час добре грала, навіть перебувала в зоні ЛЧ, був симпатичний футбол, який ставив Гласнер. А потім у якийсь момент усе зруйнувалося.Думаю, зіграло роль те, що в клубі всі вже знали, що Гласнер покине команду. Після цього команда не може оговтатися: вилетіли з Кубка Англії, опустилися із зони ЛЧ на 15-те місце, пішов капітан Геї, і вже офіційно Гласнер оголосив, що піде з клубу влітку.А тут ще й керівництво «Пелас», схоже, не хоче намагатися літати високо. Можна було трохи вкластися в команду й зробити сильного середняка, який боровся б за єврокубки, з класним тренером і складом. А зараз бачимо повний розпад команди. Упевнений, влітку підуть Матета та Уортон, ну і, звісно, Гласнер.Я навіть можу уявити, що вони продовжать це жахіття й можуть опинитися в зоні вильоту. Це малоймовірно, але все ж реально — і я цього не виключаю.