Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МІНЕНЕРГО
Додано 02 лис 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Кількість підписників: 10 523
Фото: 5,560
Відео: 602
Посилання: 2,710
Опис:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Джерело

МІНЕНЕРГО | Україна і Австрія посилюють співпрацю в енергосекторіСпівпраця з Австр...

Логотип телеграм спільноти - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
1 170 Охват/переглядів 2026-05-04 16:08 Повідомлення №6868
🇺🇦🇦🇹 Україна і Австрія посилюють співпрацю в енергосекторіСпівпраця з Австрією у питаннях відновлення української енергетики та зміцнення регіональної енергетичної безпеки – спільні пріоритети для двох країн.📌 На цьому наголосив Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр енергетики Денис Шмигаль за підсумками зустрічі з Федеральною міністеркою європейських та міжнародних справ Австрії Беате Майнль-Райзінгер. Сторони підписали Меморандум про співпрацю. Денис Шмигаль відзначив значний потенціал співробітництва з Австрією як у короткострокових, так і довгострокових проєктах.  «Розширення співпраці посилить енергетичну безпеку партнерів шляхом диверсифікації маршрутів постачання. А залучення австрійських інвестицій у розвиток української гідрогенерації і вітрової енергетики зміцнить енергетичну стійкість України. У розвиток зазначених ініціатив домовились про проведення великої конференції у Відні, присвяченої відбудові та відновленню енергетичного сектору України», - зазначив він. Очільник Міненерго наголосив, що мета України – залучення партнерів до проєктів з реконструкції, модернізації та інвестицій в енергетичний сектор.Міністри обговорили конкретні потреби української енергетики у контексті підготовки до наступної зими. «Ключове – ​​аварійне відновлення та постачання критично важливого устаткування. Серед нагальних потреб – трансформатори», - підкреслив Денис Шмигаль. Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр енергетики подякував Австрії за вже надану допомогу. Україна отримала понад 159 тонн обладнання, а також внесок до Фонду підтримки енергетики України в 15,5 млн євро. Ці кошти дозволили закупити обладнання для Харківської, Сумської та Київської областей.«Запросив австрійських партнерів активно долучитися до формату співпраці у межах «Енергетичного Рамштайну». Дякую пані Майнль-Райзінгер за послідовну підтримку України і готовність поглиблювати співпрацю!», - резюмував Денис Шмигаль.