Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МІНЕНЕРГО
Додано 02 лис 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Кількість підписників: 10 519
Фото: 5,560
Відео: 602
Посилання: 2,710
Опис:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Джерело

МІНЕНЕРГО | Німеччина внесла до Фонду підтримки енергетики найбільший разовий тран...

Логотип телеграм спільноти - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
1 700 Охват/переглядів 2025-12-29 13:41 Повідомлення №5746
🇩🇪Німеччина внесла до Фонду підтримки енергетики найбільший разовий транш у понад 160 мільйонів євроФедеральне міністерство закордонних справ Німеччини перерахувало до Фонду підтримки енергетики України найбільший разовий внесок з початку діяльності Фонду – 160,11 мільйона євро.Ще 3 мільйони євро перерахувало у Фонд Федеральне міністерство економіки та енергетики Німеччини через німецький банк розвитку KfW, що було вже другим внеском за грудень цього року (на початку місяця вже було перераховано 4,5 млн євро).📌 Попередній рекорд щодо суми разової виплати також належав Німеччині - у 2022 році країна перерахувала до Фонду 99,5 мільйонів євро. Інший значний внесок у розмірі 96 мільйонів євро у 2024 році надійшов від Європейської комісії.Загалом з початку повномасштабної збройної агресії росії внески Німеччини перераховані до Фонду склали 552,4 мільйона євро.Міністерство енергетики України щиро дякує Уряду Німеччини за послідовну підтримку нашої країни у найскладніший період. Завдяки підтримці партнерів Україна продовжує протистояти енергетичному терору з боку росії, відновлювати пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури й повертати світло і тепло в домівки мільйонів українців.«Такі внески є не лише вагомою матеріальною підтримкою, а й потужним сигналом солідарності, який зміцнює нашу віру в перемогу. Енергетичний фронт є невід’ємною частиною нашого спротиву російській агресії. Обладнання, яке буде закуплене за кошти внеску, дозволить розвинути мережу розподіленої генерації, відновити та посилити енергетичну систему. У період Різдвяних Свят варто пам’ятати - світло неодмінно переможе», - зазначив заступник Міністра енергетики України Роман Андарак.