Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МІНЕНЕРГО
Додано 02 лис 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Кількість підписників: 10 519
Фото: 5,560
Відео: 602
Посилання: 2,710
Опис:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Джерело

МІНЕНЕРГО | ️ Чому українські АЕС вимушено знижують потужність після російських ат...

Логотип телеграм спільноти - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
92 500 Охват/переглядів 2025-11-20 14:33 Повідомлення №5354
⁉️ Чому українські АЕС вимушено знижують потужність після російських атак - розʼяснення МіненергоНа жаль, під час масованих ракетно-дронових атак росії українські енергетики періодично вимушені вдаватися до зниження потужності атомних електростанцій України.📌 Існує кілька причин застосування відповідних заходів: ➡️ Превентивне зниження потужності генерації для дотримання вимог безпеки.Раптове відключення високовольтних ліній, що забезпечують видачу потужності атомних енергоблоків (при їхній роботі з номінальним навантаженням) може призвести до складних наслідків, тому застосовуються вимушені превентивні заходи. ➡️ Безпосередні наслідки російських ударів по підстанціях НЕК “Укренерго”, які забезпечують видачу потужності АЕС. Під час масованої ракетно-дронової атаки на енергооб’єкти 19 листопада – загальна потужність атомної генерації в ОЕС України на певний період знижувалась.✔️Станом на 20 листопада – Південноукраїнська і Хмельницька АЕС працюють на своїй номінальній потужності. Рівненська атомна електростанція – має дещо знижену потужність генерації, що зумовлено наслідками попередніх масованих атак на енергосистему України.