Джерело
МІНЕНЕРГО | ️ У Міненерго обговорили міжнародну підтримку захисту об’єктів енергет...
1 600 Охват/переглядів
2025-03-12 16:13
Повідомлення №3657
⚡️ У Міненерго обговорили міжнародну підтримку захисту об’єктів енергетичної інфраструктуриУ Міністерстві енергетики України відбулася зустріч з представниками Посольств країн-партнерів з метою обговорення міжнародної допомоги для захисту об'єктів критичної енергетичної інфраструктури. Участь у заході взяли перший заступник міністра енергетики України Юрій Шейко, заступник міністра енергетики Микола Колісник, аташе дипломатичних представництв в Україні, представники енергетичних компаній та операторів системи передачі електроенергії і газотранспортної системи України, а також Генерального штабу ЗСУ.💬 «Ворог продовжує атаки не тільки на електроенергетичну, але й на газову інфраструктуру нашої країни. Незважаючи на це, наші спеціалісти, енергетики, газовики, ремонтні служби роблять усе можливе, щоб подолати наслідки атак, щоб наша енергетична та газова система працювала, а наші люди були зі світлом і з теплом. Важливе значення має захист об’єктів, і ми дякуємо партнерам за співпрацю в цьому напрямку», - наголосив Юрій Шейко.Учасники зустрічі ознайомилися із заходами, які вживаються для посилення захисту енергооб’єктів, зокрема результатами роботи систем протиповітряної оборони, а також інженерних споруд, фортифікацій та інших видів фізичного захисту.Окрему увагу було приділено подальшим потребам і напрямкам співпраці з партнерами у їх забезпеченні, зокрема через механізми Фонду підтримки енергетики України.Представники дипломатичних відомств висловили захоплення тим, як Україні вдається утримувати стійкість енергосистеми в умовах постійних російських атак, та засвідчили готовність продовжувати надавати підтримку.