Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МІНЕНЕРГО
Додано 02 лис 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Кількість підписників: 10 523
Фото: 5,560
Відео: 602
Посилання: 2,710
Опис:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Джерело

МІНЕНЕРГО | Герман Галущенко обговорив з послом США участь американського бізнесу ...

Логотип телеграм спільноти - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
22 900 Охват/переглядів 2025-02-01 12:06 Повідомлення №3533
🇺🇦🇺🇸Герман Галущенко обговорив з послом США участь американського бізнесу у розбудові української енергетики Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Бріджит Брінк. Сторони обговорили питання співпраці у процесі відновлення та розвитку українського енергосектору, зокрема за участі американського бізнесу. Під час зустрічі Герман Галущенко також зазначив, що атомна генерація залишається базовою для України і забезпечує стабільність електропостачання споживачам навіть в умовах російських атак.💬 «Розвиток атомної енергетики є запорукою енергетичної безпеки та незалежності України, і участь американських партнерів у реалізації відповідних проєктів є надзвичайно важливою», - наголосив міністр. Очільник Міненерго зауважив, що росія продовжує атаки на об’єкти системи передачі та розподілу електроенергії, зокрема підстанції. Він ознайомив американську сторону з потребами енергосектору, а також зазначив про надзвичайну важливість систем ППО для захисту енергооб’єктів. Герман Галущенко подякував США за підтримку, яка надавалася українському енергосектору з початку повномасштабного російського вторгнення. 📌 Обговорювалося також виконання укладеного на початку грудня 2024 року Меморандуму про взаєморозуміння між урядами України та США щодо співпраці у забезпеченні стійкості енергетичної системи України. Пані посол зазначила про перспективи розвитку українсько-американської співпраці на рівні бізнесу, а також наголосила на важливості продовження реформи корпоративного управління в українських енергокомпаніях.