Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Гомер-енергетик
Додано 06 січ 2025

Гомер-енергетик

@energy_energetic
Кількість підписників: 1 540
Фото: 24
Відео: 30
Посилання: 300
Опис:
У Гомера тільки правда, тільки хардкорд! Без цензури
Джерело

Гомер-енергетик | Понеділкові підсумки енерготижня 🚧⚠️ ГАО - графіки аварійних відключен...

Логотип телеграм спільноти - Гомер-енергетик Гомер-енергетик @energy_energetic
1 600 Охват/переглядів 2025-02-03 09:02 Повідомлення №219
🚧 Понеділкові підсумки енерготижня 🚧⚠️ ГАО - графіки аварійних відключень повернулися з понеділка. Причина банальна - обстріли. Цього разу під прицілом ворожих атак була енергетична і газова інфраструктура центральних та східних регіонів. ⚡️ По енергетиці експерти оцінюють наслідки як болючі для окремих компаній, але стерпні в загальному плані. До того ж маємо ситуацію коли імпортний перетин використовується менше ніж на 10%. То маємо резерви, які можна задіяти протягом тижня. Тим паче що прогноз погоди та сніг за вікном нагадує що якась зима та таки буде….❄️🛑 На заваді у збільшенні імпорту електроенергії як основного резерву енергосистеми як завжди стають прайс кепи на РДН. НКРЕКП як завжди відкриває процедуру їх перегляду, але як завжди не бачить підстав… чому людям не платити за дизель генерацію в два рази більше ніж за імпортовану електроенергію. Тому прогноз такий, що прайскепи не переглянуть, будуть відключення і дизель-рай 🥰🤭Газовій інфраструктурі як говорять пощастило … ні не пощастило. Ще довго будуть згадувати Чернишова з його легким проходженням ОЗП на власному газі… схоже що спочатку з власного газу на цьому тижні деякі підприємства почнуть переходити на власний мазут🙄 А НАК напевне потужно зніметься з якоря імпортних закупівель, бо на відміну від НКРЕКП вони мають споживачів і якусь відповідальність за них. Очікувати що «і так прокатить» шансів вже 0️⃣.0️⃣🇪🇺 В кулуарах Ради йдуть обговорення європейського маркет каплінгу. Але вже якось мляво. Рішучий відступ USAID та купа українських проблем (прайскепи, заборгованість на Балансуючому ринку, численні ПСО та ПОНи…) роблять євроінтеграцію більш примарною. Та і самим європейцям схоже не до того. Я вже не кажу про те, що Оператор ринку та УЕБ не можуть розібратися хто кому кум, а хто сват в далекій європейській перспективі.Отакий зимовий початок лютого ❄️💫 ГОМЕР-енергетик 💫