Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ⚡️ЕнергоЖінка⚡️
Додано 14 лип 2024

⚡️ЕнергоЖінка⚡️

@energozhinka21
Кількість підписників: 2 877
Фото: 1,800
Відео: 58
Посилання: 2,270
Опис:
Легкою мовою про важку галузь. Наші думки - ваші висновки. 🤜🏻🤛🏻 Ніяких правил. Крім наших. 📩@energozhinka 📨[email protected] На каналі пишуть декілька авторів. Суто суб‘єктивна думка та аналітика.
Джерело

⚡️ЕнергоЖінка⚡️ | єДумка Сьогодні пройшла координаційна нарада і … підняла цікаве питанн...

Логотип телеграм спільноти - ⚡️ЕнергоЖінка⚡️ ⚡️ЕнергоЖінка⚡️ @energozhinka21
1 580 Охват/переглядів 2025-12-09 13:24 Повідомлення №3770
#єДумка Сьогодні пройшла координаційна нарада і … підняла цікаве питання, як ще, більш справедливіше розподіляти електроенергію.Умовно кажучи є три корзини:- інфраструктура (залізниця, водоканали, електротранспорт, шпиталі, тюрми, видобуток і транспортування енергоресурсів, тощо)- побутові споживачі і мікробізнес що фізично привʼязані до них- промисловість і бізнес великого, середнього і малого формату (включаючи офіси, торговлю, ресторани, тощо)Коли говорять про перерозподіл, то є один «очевидний варіант» - зменшувати квоту для індустріальних споживачів. Звісно вдарить по обсягу податків і наповненню бюджету, але коли це когось турбувало? Є правда ньюанс що для цієї категорії квота вже знижена і значну частину (60%) треба купувати на імпортному базисі. Найменш очевидний варіант це порізати інфраструктуру. Наприклад пустити тепловози/паровози замість електровозів. Або просто уповільнити рух електротранспорту. Або воду давати по графіку… також може хтось це зрозуміє. Можна ще обмежити торгівельні центри та супермаркети або відправити учнів до весни на канікули. А до якого рішення схиляєтеся Ви?⚡️ЕнергоЖінка⚡️