Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ
Додано 14 лип 2024

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ

@energodartime
Кількість підписників: 25 119
Фото: 22,100
Відео: 5,090
Посилання: 10,000
Опис:
На цьому каналі ви можете дізнатися про все, що відбувається в нашому УКРАЇНСЬКОМУ місті. Instagram: https://instagram.com/surapistoletov
Джерело

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ | А це я писала в фб в минулому році щодо ГО "Енергія наших сердець" при...

Логотип телеграм спільноти - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ @energodartime
12 200 Охват/переглядів 2026-02-17 15:45 Повідомлення №36873
А це я писала в фб в минулому році щодо ГО "Енергія наших сердець" при ХАЕС та інших АЕС та примусовість відрахувань із зарплат персоналу за рішенням гендиректора Козюри...."На ХАЕС знову примушують персонал писати заяви про відрахування ЩОМІСЯЧНО від зарплати 1.5 % на благодійний рахунок НБУ, та 3,5 % - на ГО "Енергія наших сердець". Тобто сумарно 5% щомісячно. І це крім обов'язкового військового збору!Профспілки на АЕС та в центральному офісі Енергоатом давно вже перетворилися на ручних слуг адміністрації, а не захисників прав працівників. Повністю дискредитували саму ідею профспілкового руху. Керівники АЕС та Енергоатом відчувають безкарність та насолоджуються власним всевладдям та приниженням працівників, яких вважають рабами. А тих, хто висловлює протест діям адміністрації - під штучними приводами переводять на нижчі посади та влаштовують булінг із залученням маріонетки Енергоатом голови Держатомрегулювання О.Корікова, унікальних висококваліфікованих фахівців лишають персональних ліцензій. На покидьків з адміністрації Енергоатом не діє навіть публічний розголос їх беззаконня та хамського ставлення до персоналу. Під керівництвом з 2020 року команди деркачат НАЕК Енергоатом остаточно прогнив. Маю надію, що покарання їх наздожене. Але, що залишиться після них, і хто буде розгрібати ці авгієві конюшні?!Ольга КОШАРНА.